Zatrzymani po dwóch latach

Zatrzymani po dwóch latach

Niemal dokładnie w drugą rocznicę włamania do domu w Podgórzynie, policjanci zatrzymali sprawców i odzyskali część skradzionych, cennych antyków. Jeden z włamywaczy już przebywa w więzieniu.

Kradzieży z włamaniem do domu jednorodzinnego w gminie Podgórzyn dokonano we wrześniu 2018 roku. Skradziono wtedy cenne przedmioty o charakterze zabytkowym, których wartość właściciel oszacował na ponad 186 tysięcy złotych.
Teraz czynności prowadzone przez jeleniogórskich policjantów z wydziału kryminalnego doprowadziły do wytypowania i zatrzymania prawdopodobnych dwóch sprawców tego przestępstwa. Jednym z nich okazał się 44-letni jeleniogórzanin, aktualnie odbywający karę pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko mieniu, a drugim 32-letni mieszkaniec powiatu lwóweckiego zatrzymany 16 października. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia, ale czynności w tej sprawie nadal trwają.
Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności.
 

Komentarze (13)

"na przygotowania do drugiej fali pandemii mieliśmy kilka miesięcy, tymczasem projekt nowelizacji pojawia się na ostatnią chwilę" Wcześniej rządzący byli zajęci sami sobą oraz robieniem coraz większych wałów, bo widzą, że eldorado się kończy i trzeba kraść, ile wlezie. Drugiej takiej okazji nie będą mieli.

co sie konczy? ta je*ana, k****nska, dymana przez proboszczy polska cholota dalej bedzie im d*upy lizac.

Oj jak przykro, że wasze lizanie odbytów brukselskich już nie przynosi efektów...

Skoro tak uważasz masz rację tylko zobacz co dało tobie i całemu kraju lizanie du,, i dawanie du,, dla Kościoła przez setki lat a jaki efekt dało takie krótkie lizanie du,, czyli tania szmat, wydym,,, z Ciebie Dzbanie

"Gdyż, ponieważ, bo ... " Co powie w sejmie krzyworyj dwukrotnie certyfikowany patologiczny oszust i kłamca Moravitzky? Czy powtórzy swoją wypowiedź ruska sobaka : "„Ludzie są tacy g****, że to działa. Niesamowite!”,"Cieszę się, że coraz mniej obawiamy się tego wirusa, tej epidemii. To jest dobre podejście, bo on jest w odwrocie. Już teraz nie trzeba się go bać. Trzeba pójść na wybory tłumnie 12 lipca. Wszyscy, zwłaszcza seniorzy, nie obawiajmy się, idźmy na wybory." Niestety, nie byliśmy świadkami cudu, tylko dość prostackiej sztuczki szemranego magika Mateusza Morawieckiego. W ciągu dwóch dni premier rządu PiS dwa razy wprowadził w błąd obywateli wypowiadając pochopne sądy, rysując nieodpowiedzialne prognozy i wprost zachęcając obywateli do nieprzestrzegania zasad bezpieczeństwa. Być może to państwu umknęło, ale w lipcu w Polsce nastąpił cud. W ciągu niespełna dwóch tygodni rząd Prawa i Sprawiedliwości zrewolucjonizował wiedzę naukową dotyczącą epidemii i zdusił ją tylko sobie znanymi sposobami. Jeśli wierzyć oficjalnym komunikatom członków rządu, jeszcze 22 czerwca koronawirus był bardzo groźny, a Polacy powinni zachowywać dyscyplinę, natomiast 2 lipca wirus był już całkowicie niegroźny, a obywatele nie powinni się go w najmniejszym stopniu obawiać. Je*** pis.

Skoro tak uważasz masz rację tylko zobacz co dało tobie i całemu kraju lizanie du,, i dawanie du,, dla Kościoła przez setki lat a jaki efekt dało takie krótkie lizanie du,, czyli tania szmat, wydym,,, z Ciebie Dzbanie

[quote=Qweryy][/quote]
Tak tak

Po co męczysz sie w tym beznadziejnym kraju wyjedź wszystkim ulżysz nie będziesz pluł jadem może Francja tam mogą ci coś obciąć i tak tej części ciała nie potrzbujesz

nie wiem czy wiecie że zgodnie z prawem uchwalonym przez pis.oidiotow godziny dla seniora są obowiązującymi także w sklepikach w szkołach. Także podstawowych. Je*** pis. Jutro dzwonię po policję do sklepiku szkolnego.

Ty bolszewik czy tu jak przestajesz pić te tanie wina to też to wszystko widzisz. Bo jak tak chłopie to nie pij tych tanich win bo one robią dziury we łbie. Szkoda zdrowia chłopie.

Powiem tobie to co inni wiedzą od dawna i po kontach śmieją się z ciebie. Otóż powinieneś wiedzieć, że jak się zapijasz i idziesz spać to to twoja Mańka stroi się i biega do tego wysokiego Janka z drugiej klatki i tak tam sobie używa, że sąsiedzi się złoszczą bo nie mogą spać. I nie tylko do Janka biega ale i do tej starej Ireny z trzeciego piętra i tam też sobie obie poczynają nie gorzej .. Powiedz swojej Mańce że tego sztucznego penisa co to go zgubiła po pijaku na klatce to Tereska z parteru jego znała i ma w domu. Swoją droga to od dawna chciałem ciebie zapytać o to, gdzie ty znalazłeś taką lafiryndę. Co ty durny jesteś?? Przecież to obciach żyć z taką LAFIRYNDĄ.

Józek sąsiad ty jesteś jakiś mocnog**** czy jeszcze głupszy??

Banda H u J a

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.