Zbierają, by pomóc zwierzakom

Zbierają, by pomóc zwierzakom

Na oryginalny pomysł wpadli działacze Karkonoszy Jelenia Góra. Wspólnie z kierownictwem Schroniska Dla Małych Zwierząt prowadzą zbiórkę pieniędzy dla podopiecznych schroniska.

W firmach, należących do Klubu Biznesu Karkonoszy, staną puszki, do których chętni będą mogli wrzucać datki. – Zebrane pieniądze chcemy przeznaczyć na zrobienie posadzek żywicznych w boksach dla psów – mówi Anna Nikołajuk, kierownik schroniska. – Posadzki są w opłakanym stanie. To popękany beton i kafelki, ciężko się je sprząta.

– Puszki trafiły do kilkunastu jeleniogórskich firm – mówi Konrad Ambroży, wiceprezes Karkonoszy Jelenia Góra, jeden z inicjatorów powołania Klubu Biznesu. – Wiadomo, potrzeby są duże, ale i chęć wsparcia okazała się bardzo duża. Każda firma, która chciała włączyć się do tej akcji, takie puszki otrzymała.
Dodał, że pomysłów jest więcej. – Planujemy sesję zdjęciową dla podopiecznych schroniska. Chętnie porozmawiamy też o organizacji aukcji charytatywnej – wymienia Konrad Ambroży.
Firmy, które chcą przystąpić do tej akcji, proszone są o kontakt pod nr tel. 512 083 819 lub 695 641 510.

Komentarze (12)

Apeluję do poseł Marzeny Machałek żeby dietę poselską przeznaczyła na Schronisko Dla Małych Zwierząt.

[quote=Apel do poseł Machałek]Apeluję do poseł Marzeny Machałek żeby dietę poselską przeznaczyła na Schronisko Dla Małych Zwierząt.[/quote]

Teb zayob ma fisia na temat posłanki, ciągle go dręczy obsesja
Może kaftanik....?

Poseł Marzena Machałek nie jest zainteresowana jakąkolwiek formą pomocy ludziom i organizacjom w rejonie jeleniogórskim i kamiennogórskim. Machałek przyjeżdża do Jeleniej Góry tylko w celu zbudowania elektoratu sobie i swojej partii, między innymi poprzez udawanie niezwykle gorliwej modlitwy w jednym z kościołów w centrum miasta - za każdym razem prawie mdleje z uniesienia.

Brzydzę się zachowaniem poseł Marzeny Machałek i zdecydowanie nie chcę, żeby oddawała swoją dietę poselską (lub jej część) na cokolwiek w tym mieście. Byłoby to zwykłe zagranie marketingowe.

Erotoman gawędziarz owładnięty obsesją na punkcie Pani Poseł Machałek znów bredzi. Widać na chwilę POluzowali mu kaftan w domku bez klamek.

Poseł Machałek nie da pieniędzy na głodne psy.
Ona chce zostać zastępcą prezesa Kaczyńskiego.

Machałek ne radzi sobie z obowiązkami w Warszawie. Powinna zrezygnować z mandatu posła i wrócić do Kamiennej Góry.

Machałek ne radzi sobie z obowiązkami w Warszawie. Powinna zrezygnować z mandatu posła i wrócić do Kamiennej Góry.

Apeluję do "Apel do poseł Machałek" żeby swoją pensję przeznaczył na Schronisko Dla Małych Zwierząt.

Bardzo szczytny cel tylko czy klub wie ile miasto daje na schronisko gdzie te 500,000tys i okolo 300 tys wpisanych teraz co kierownik schroniska nie powiedzial co z nimi zrobili mpgk jest wlascicielem dlaczego nic nie robi ,gdzie te 100 dni p

Świetny pomysł! Podziękowania i gratulacje dla dobrych ludzi z Karkonoszy!

Wiem, że to wredne i niezbyt stosowne pytanie ale ... czy poza ustawieniem puszek Panowie z biznes klubu coś też sami do nich wrzucą ...?

Ciesz się, że to tylko forum, bo za twoje zdanie zlinczowali by cię na żywo. Durnowata mentalność i wszechobecna hipokryzja. Ty przynajmniej zadałeś uczciwe pytanie.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.