Zbóje w szkole

Zbóje w szkole

Wtargnęli na teren szkoły i grozili śmiercią jednej z uczennic, celując w nią przedmiotem przypominającym pistolet. Okazało się, że jeden ze sprawców jest także przestępcą narkotykowym. 

Na teren jednej z bolkowskich szkół wtargnęło trzech mężczyzn. Jeden z nich, przy użyciu przedmiotu przypominającego pistolet, groził małoletniej uczennicy pozbawieniem życia. Ostatecznie sprawcy opuścili budynek, a dyrektor placówki niezwłocznie powiadomił o zdarzeniu policję.
Policjanci na podstawie zebranych w tej sprawie informacji, bardzo szybko zidentyfikowali sprawców i jeszcze tego samego dnia zatrzymali całą trójkę. Policjanci zabezpieczyli także dwa plastikowe przedmioty przypominające pistolety. Przy pomocy jednej z nich - 27-letni mieszkaniec Bolkowa groził małoletniej.
W toku dalszych czynności, podczas przeszukania pomieszczeń gospodarczych należących do 27-latka, kryminalni ujawnili nienależące do niego elektronarzędzia, cztery słoiki wypełnione brunatnym suszem, a w kieszeni jego spodni schowaną fioletową tabletkę. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Badanie zabezpieczonych środków wykazało, że w słoikach znajdowała się marihuana, a tabletka okazała się być substancją psychotropową.
27-letni bolkowianin usłyszał łącznie cztery zarzuty. Najbliższe trzy miesiące mężczyzna spędzi w odosobnieniu, ponieważ sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt.
W ręce funkcjonariuszy wpadli także dwaj kompani zatrzymanego. Obaj usłyszeli zarzut wtargnięcia na teren szkoły. Grozi im kara roku pozbawienia wolności.
 

Komentarze (10)

"ZBÓJE"?! Serio?!

To tylko elyta małego kulawego hitlera Kaczyńskiego z narodowo faszystowskich pisbolszewików.
Pokolenie sutenerskie 500plus.

... ten znowu nadaje... bezrobotny, na utrzymaniu mamusi ale z aspiracjami hahaha

A ty dalej nie znalazłeś mózgu? Szukaj, szukaj...

Błąd. On jest stary. Stary pachołek ukształtowany przez ruskich. Frustrat z przegranym życiem. Jak sam siebie nazywa: "bolszewik, czekista" któremu nic nie wyszło. Skutki tego widać....

Papuś, znowu o sobie mówisz? Zmieniasz nicki, ale to jak z twoimi skarpetkami - smród ten sam.

"smród" któremu nie możesz się oprzeć jak widać. Ale, ale, nasz jeleniogórski dewianciku, wracając do twoich doświadczeń, odbiegasz od swojej ulubionej i właściwie jedynej sfery którą potrafisz rozwijać nad wyraz obszernie, czyli okolicami krocza, wydalania i patologią w twojej pokrzywionej rodzince. Wygłaskałeś dzisiaj rano tatusia po główce??? :))))

kto to, qurva pisze?

Czy to zaopatrzeniowcy senatora z PO lubiącego przebierać się w sukienki?

Parkiet by lepiej sobie wycyklinowali.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.