Złapali truciciela

Złapali truciciela

– Jeden z mieszkańców ulicy Pionierskiej zatruwał sąsiadów spalając odpady w swoim piecu centralnego ogrzewania – informuje Straż Miejska w Jeleniej Górze. Został ukarany mandatem karnym.

Zgłoszenie o tym, że jeden z mieszkańców zatruwa środowisko paląc odpadami, wpłynęło do do dyżurnego straży. Ten na miejsce wysłał patrol. Po kilkunastu minutach strażnicy dotarli do sprawcy. – W piwnicy zgromadził dużą ilość płyt wiórowych z rozebranych mebli. Oświadczył, że pali nimi w piecu – mówi Artur Wilimek, rzecznik prasowy Straży Miejskiej w Jeleniej Górze. – Mężczyzna ten został ukarany mandatem karnym oraz zobowiązany do pozbycia się płyt zgodnie z obowiązującymi przepisami.

To nie jedyny taki przypadek. W ubiegłym tygodniu strażnicy miejscy pobrali próbki z paleniska pieca w jednym z budynków przy ulicy Myśliwskiej w Jagniątkowie. Okazało się, że właściciel spalał w nim... kable elektryczne. W tym przypadku sprawa trafiła do sądu.

Komentarze (17)

,,trucicieli jest wiecej,taki gagatek na przeciwko Teatru pali byle czym i to pod nosem Strazy Pozarnrj.Sprawdzic i ukarac truciciela !

To zgłoś to, a nie jęcz tutaj. Na co liczysz, że ktoś za ciebie zgłosi? Jesteś obywatelem czy amebą bez praw?

[quote=Nie emeryt katolik nie praktykujący]To zgłoś to, a nie jęcz tutaj. Na co liczysz, że ktoś za ciebie zgłosi? Jesteś obywatelem czy amebą bez praw?[/quote]

Fikcja i nic więcej. Dzwonisz do SM i w zamian dowiadujesz się, że skoro pali się węglem to musi się kopcić. Tyle z zabawy w łapanie trucicieli i walką ze smogiem.

Jednego razu był taki sztynks koło SM i ul. Pocztowej, że nie szło przejść na pocztę od strony Armii Krajowej. Co zrobiła z tym SM? Nic...

A kto może sprawdzać piece w gminach,w Jeżowie na górnym palą byle czym, nawet węglem brunatnym i szmatami,starymi oponami, śmierdzi jak cholera i gryzie w gardle.Wystarczy popatrzeć na kominy.

Ostatnio to koniec

Na hallerczyków 12 pali śmieciami ze nie idzie otworzyć okna a staż miejska ma to gdzieś :(

Bo na Hallerczykow straz miejska boi sie przyjechac.Tam są patole!

Oj biedny Pan Prezydent, spec służby z Rosji zatruwają go na miejscu

Ci ludzie nie maja na zycie... karac! Nie ta droga moi drodzy problem rozwiazecie ;)

Niektórzy nie maja na życie, więc kradną. Otwórz im swój garaż i mieszkanie, będą mieli łatwiej. Dlaczego na kradzieże się nie godzimy, a mamy się godzić na zatruwanie nas? Powody są te same - ekonomiczne. Widzisz analogię? Bardziej cenisz swoje dobra materialne, czy zdrowie?

- Panie Juliani!,przez tego smoga to boje sie chodzic do szkoly !

Zgadzam się jeżeli chodzi o Jeżów od pętli 1 do góry.Potrzebna by była kontrola.

zapomniałem tabletek na demencje starcza

Strażnicy są tacy zajęci, że nie widzą dwóch autek DLB zaparkowanych poza miejscami parkingowymi pod Fabryka Fitness na Okrzei. W d.pie mają, że te auta bardzo utrudniają przejazd, bo z drugiej strony jezdni też są zaparkowane pojazdy (tylko że zgodnie z oznakowaniem). SM przejeżdża tamtędy rano, ale co z tego? Panie Wilimek, najciemniej pod latarnią? Na Okrzei pod piekarnią tez warto czasami popatrzeć, mistrzowie parkowania mają tam raj.

Ja tam parkuję, nie stawiam specjalnie na miejscu postojowym, aby jadący za szybko kierowcy musieli zwolnić. Chodzę tam na siłownię codziennie. Nie trenuję, tylko podglądam mężczyzn.

Donosić na wszystkich takich. On podgrzeje sobie mieszkanko , a cała okolica będzie wdychać truciznę. Nie tolerujmy tego.

Ależ propaganda Wam mózgi zryła !!!
Czerwona dolina donosicieli. Wrzucić do pieca to dopiero byłby smog.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.