Złodziej nie chciał oddać czapek

Złodziej nie chciał oddać czapek

Na dwa miesiące trafił do aresztu mężczyzna podejrzany o kradzież rozbójniczą oraz kradzieże sklepowe. Mężczyzna w jednym ze sklepów odzieżowych ukradł 2 czapki o wartości 76 zł i nie chciał ich oddać. W celu utrzymania łupu poszarpał się z pracownikiem ochrony, który chciał mu je odebrać. Ostatecznie bandzior uciekł ze sklepu, ale jego tożsamość bez trudu można było ustalić dzięki zapisowi monitoringu. Teraz grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali 19-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież rozbójniczą oraz kradzieże sklepowe.

Jak ustalili funkcjonariusze, do tego zdarzenia doszło kilka dni temu w jednym z jeleniogórskich sklepów odzieżowych. Mężczyzna ukradł 2 czapki o wartości 76 zł, a kiedy pracownik ochrony próbował mu je odebrać, wywiązała się szarpanina, a następnie udało mu się uciec z łupem.

Policjanci powiadomieni o kradzieży rozpoczęli poszukiwanie podejrzewanego o ten czyn mężczyzny. W oparciu o zebrane w tej sprawie informacje oraz na podstawie zabezpieczonego monitoringu wytypowali 19-latka jako podejrzewanego o to przestępstwo. Ponadto okazało się, że zatrzymany ma na koncie kilka kradzieży sklepowych, których dopuścił się w Jeleniej Górze w okresie od 27 listopada ubiegłego roku do 12 grudnia 2018 r. Jego łupem padły kosmetyki, alkohol, odzież.

Mężczyźnie za kradzież rozbójniczą grozić może nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Na wniosek prokuratora Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze, Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 2 miesiące.

Komentarze (7)

Artykuł jak z gazetki szkolnej - czyli o niczym.

Udało mu się uciec z łupem. No zajebiście.

Nie chciał wywołać pożaru, w końcu na złodzieju czapka gore!

Proszę o przypomnienie, ile ostatnio dostawali sędziowie sądów za kradzieże sklepach ?

Oni byli tylko roztargnieni...

Oni byli tylko roztargnieni...

wydział kryminalny strasznie się wyg****ł takie rzeczy to nawet ORMO nie zajmowało się Panie naczelniku gonic do roboty swoich podwładnych tylu bandziorów na ulicach a pan pozwala na takie bzdury to wydział kryminalny trochę szacunku do siebie

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.