ZPAF i JTF żegnali koleżankę tortem i kwiatami

ZPAF i JTF żegnali koleżankę tortem i kwiatami

W czwartkowy wieczór, 9 listopada w galerii „Focus” Jeleniogórskiego Towarzystwa Fotograficznego jeleniogórskie środowisko żegnało swoją koleżankę z JTF-u, Jolantę Wilkońską. Były kwiaty, tort, życzenia 200 lat i zapewnienie, że przeprowadzka do Warszawy nie oznacza zerwania kontaktów z Jeleniogórskim Towarzystwem Fotograficznym.

- Jesteśmy uczestnikami historycznej chwili. To wieczór, w którym żegnamy naszą wspaniałą przyjaciółkę, mówię: jeleniogórzankę, choć jest warszawianką. Ale spędziła tutaj 37 lat z naszym nieodżałowanym przyjacielem i jej mężem, Jurkiem Wiklendtem. Chciałbym jej życzyć jak najwięcej zdrowia i niech fotografuje jak najdłużej – żegnał ją Janusz Moniatowicz, szefujący Karkonoskiemu Oddziałowi Okręgu Dolnośląskiego ZPAF-u. 

Bohaterka wieczoru zapewniła, że nie zamierza zerwać kontaktu z Jeleniogórskim Towarzystwem Fotograficznym, będąc nadal z kolegami i koleżankami myślami, informacjami i... finansami.

- Nadal będę płacić składki – zadeklarowała Jolanta Wilkońska.

 

IMG_2299.JPG
IMG_2258.JPG
IMG_2261.JPG
IMG_2263.JPG
IMG_2269.JPG
IMG_2276.JPG
IMG_2279.JPG
IMG_2288.JPG
IMG_2289.JPG
IMG_2293.JPG

Komentarze (4)

JTF? Przecież zmienili nazwę na TWA (Towarzystwo Wzajemnej Adoracji)!

Fajna, optymistyczna kobitka :)

Gratulacje i pozdrowienia dla p. J. Wilkońskiej.

Pani Jolanta Byla Z panem Jerzym zamezna przez 6 miesiecy. Przed tem byla tylko jego opiekunka i sekretarka. Przynajmniej tak o niej mowil Pan Jerzy.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.