Zwycięstwo KPR-u gwarantuje awans

Izabela Świerżewska strzela bramki w każdym meczu KPR-u

W ósmej kolejce Superligi kobiet jeleniogórskim szczypiornistkom nie udało się wygrać lub choćby zremisować wyjazdowego meczu w Koszalinie z zespołem Energa AZS. Z akademiczkami dziewczęta z KPR-u doznały porażki 22:29 (10:14), ale nadal zajmują dziewiąte miejsce w tabeli (6 pkt.). Wkrótce mogą awansować na wyższą, ósmą pozycję.

Pięć następnych meczów Superligi drużyna KPR-u rozegra w roli gospodyń. Dwie najbliższe konfrontacje znów zaplanowano w hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Karpaczu. W sobotę, 3 listopada o godzinie 18, kibice obejrzą spotkanie KPR-u z Piotrkovią Piotrków Trybunalski, która zajmuje ósmą lokatę (7 pkt.). W przypadku zwycięstwa, na które liczą kibice, KPR zamieni się miejscami z Piotrkovią.

Trzy dni później, we wtorek 6 listopada o godzinie 18.30 odbędzie się mecz z wielokrotnymi mistrzyniami Polski z MKS Perła Lublin. W ostatniej w pierwszej rundzie, 11. serii Superligi, jeleniogórzanki powalczą jeszcze w listopadzie w dolnośląskich derbach z KPR-em Gminy Kobierzyce.

Spotkania z aktualnymi liderkami Superligi z lubińskiego Metraco Zagłębia i z Koroną Handball Kielce kibice „żółto – niebieskich” obejrzą dopiero w styczniu 2019 roku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.