lipca 18, 2018 10:11 przed południem

Dwóch sprawców za jednym zamachem złapali jeleniogórscy policjanci. Jeden odpowie za kradzież, drugi za posiadanie narkotyków i uprawę konopi indyjskich.

lipca 17, 2018 09:49 po południu

Złodziej, który z kradzieży rowerów uczynił sobie sposób na życie, wpadł w ręce policji. W kilka tygodni ukradł przynajmniej pięć rowerów, ale to pewnie nie jedyne jednoślady, które padły jego łupem.

lipca 17, 2018 09:57 przed południem

Nie pomogło przemyślne zamaskowanie szafą wejścia do pomieszczenia przystosowanego do uprawy marihuany. Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową komendy wojewódzkiej we Wrocławiu oraz funkcjonariusze kryminalni z Bolesławca zatrzymali mężczyznę, który uprawiał konopie indyjskie i u którego znaleziono sporą ilość suszu.

lipca 16, 2018 09:43 przed południem

Rodzina łabędzi przechadzała się po drodze wojewódzkiej w gminie Osiecznica. To był sympatyczny obrazek, ale ptaki, stwarzały realne zagrożenie dla użytkowników drogi. Tym razem obyło się bez mandatu...

lipca 10, 2018 08:09 przed południem

Policjanci zatrzymali kobietę i mężczyznę w związku z zabójstwem. Do przestępstwa doszło niecałe dwa miesiące temu w jednej z miejscowości powiatu jeleniogórskiego. Mężczyzna odpowie za zabójstwo, a kobieta za ukrywanie dowodów oraz nieudzielenie pomocy. Para została już przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze na wniosek prokuratury tymczasowo aresztowana na 3 miesiące.

lipca 9, 2018 12:43 po południu

Policjanci zatrzymali dwóch jeleniogórzan, którzy podejrzani są o rozbój. Do zdarzenia doszło w Jeleniej Górze na początku lipca br. Napastnicy pobili i okradli pokrzywdzonego. Ich łupem padły pieniądze, którymi się po przestępstwie podzielili. Teraz grozić im może nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na jeden miesiąc.

lipca 7, 2018 04:41 przed południem

Patrol policji około 6 rano zauważył młodego mężczyznę, który wychodził ze sprzętem ogrodniczym z terenu ogródków działkowych. Okazało się, że przed chwilą włamał się do jednej z altanek.
 

lipca 6, 2018 11:40 przed południem

Do dużego zamieszania doszło wczoraj w Wojanowie. Młody mężczyzna pod wpływem alkoholu, a najprawdopodobniej także narkotyków, szalał na jednej z posesji.

lipca 6, 2018 07:53 przed południem

Skradziony niedawno w Niemczech nissan qashqai trafił do Polski, a dzięki informatorowi udało się go namierzyć i zająć. Policja ustala, kto ukradł i kto sprowadził warty 35 tys. zł samochód do Polski.

lipca 5, 2018 08:43 przed południem

Upały, tłok, wakacyjne rozluźnienie sprzyjają złodziejom. Jesteśmy zdekoncentrowani, zmęczeni, nieuważni. Łatwo wtedy o przykre zdarzenie. Tak właśnie się stało w przypadku okradzionej pasażerki autobusu jeleniogórskiego MZK. Na szczęście śledztwo zakończyło się sukcesem, a drogi telefon wrócił do właścicielki.

lipca 2, 2018 06:17 po południu

2,5 promila alkoholu w organizmie miał kierowca, którego zatrzymali policjanci w Szklarskiej Porębie. Mężczyzna odpowie przed sądem.

czerwca 30, 2018 07:19 przed południem

Ciało mężczyzny, leżące w kałuży krwi, odkrył jeden z członków jego rodziny. Było to w piątek (29 czerwca) na jeleniogórskim Zabobrzu. Sprawę bada policja.

czerwca 28, 2018 02:51 po południu

Dwóch mężczyzn poszukiwanych przez organy ścigania zatrzymali funkcjonariusze straży granicznej na przejściu w Ludwigsdorfie. Okazali się, że lista ich grzechów jest dłuższa.

czerwca 27, 2018 10:22 po południu

Jeleniogórscy policjanci poszukują 57-letniego jeleniogórzanina Leszka Gąskę. Zaginął w tajemniczych okolicznościach w Harrachovie.