października 16, 2017 01:30 po południu

Jeleniogórskie szczypiornistki wygrały 31:27 (12:13) ważny mecz w Kościerzynie z przedostatnim w tabeli Superligi kobiet kaszubskim zespołem UKS PCM. W końcowych siedmiu minutach przyjezdne zdobyły siedem goli (straciły tylko 2) i z remisu zrobiło się pięcio bramkowe prowadzenie (30:25 w 57. min.). To trzecie zwycięstwo KPR-u w tym sezonie.

października 7, 2017 10:56 po południu

Mam ochotę na chwileczkę zapomnienia – śpiewała Hanna Banaszak w jednym ze swoich przebojów. Kontekst tych słów był co prawda inny, ale o sobotnim (7 października) meczu z Perłą Lublin jeleniogórskie zawodniczki, trener i kibice chcieliby jak najszybciej zapomnieć.

września 26, 2017 11:49 po południu

We wtorkowy wieczór (26 września), w przerwie rozgrywek Superligi kobiet, jeleniogórskie piłkarki ręczne rozegrały sparingowy mecz z kadrą narodową Polski „B”. Dla trenerów Michała Pastuszko i Sabiny Włodek towarzyska konfrontacja miała typowo szkoleniowy charakter.

września 25, 2017 03:11 po południu

Ze względu na dwa mecze kwalifikacyjne reprezentacji Polski do mistrzostw Europy we Francji w 2018 roku przeciwko Włoszkom i Słowaczkom, w rozgrywkach Superligi kobiet trwa trzytygodniowa przerwa. Fanów jeleniogórskich piłkarek ręcznych ucieszy wiadomość o sparingu z kadrą narodową Polski B.

września 21, 2017 12:03 po południu

W czwartej kolejce Superligi kobiet jeleniogórskie szczypiornistki przegrały w Elblągu z zespołem Kram Startu 25:28 (13:14). W meczu z brązowymi medalistkami mistrzostw Polski drużyna KPR-u była równorzędnym rywalem i pokazała się z jak najlepszej strony. Przez całe spotkanie waleczne przyjezdne stawiały mocny opór. Najwięcej, dziesięć bramek zdobyła Aleksandra Tomczyk (na archiwalnym zdjęciu w środku z nr 9), siedem Joanna Załoga.

września 17, 2017 09:27 przed południem

Niezwykle cenne dwa punkty przywiozły z Chorzowa piłkarki ręcznej KPR-u Jelenia Góra, wygrywając z Ruchem po rzutach karnych. Jest radość, ale i lekki niesmak, bo z przebiegu gry wynikało, że można było ten mecz wygrać w regulaminowym czasie gry.

września 14, 2017 08:01 przed południem

Dotkliwej porażki 21:32 doznały w środę (13 września) piłkarki ręczne KPR-u Jelenia Góra w meczu 2. kolejki PGNiG Superligi. Gospodynie trzymały się dzielnie tylko do przerwy.

września 9, 2017 10:58 po południu

Znakomicie rozpoczęły sezon PGNiG Superligi szczypiornistki KPR-u Jelenia Góra. Pokonały na wyjeździe KPR Gminy Kobierzyce 20:19.

września 7, 2017 09:04 przed południem

W najbliższą sobotę (9 września) szczypiornistki KPR-u Jelenia Góra rozpoczną nowy sezon w PGNiG Superlidze Kobiet. Grają na wyjeździe z KPR-em Kobierzyce. – To rywalki są faworytkami, ale powalczymy o zwycięstwo – zapowiada trener jeleniogórzanek Michał Pastuszko.

sierpnia 22, 2017 02:21 po południu

Sporym zainteresowaniem cieszyła się tegoroczna akcja pn. Wakacje z piłką ręczną, organizowana przez klub UKS „Śniadek” Jelenia Góra. W nieodpłatnych zajęciach uczestniczyło regularnie od 7 do 24 młodych zawodniczek i zawodników.

sierpnia 14, 2017 06:28 po południu

Jeleniogórskie piłkarki zagrały w dwudniowym turnieju w podwrocławskich Kobierzycach. Wystąpiły w nim zespoły Superligi kobiet: gospodyń z KPR-u oraz Piotrkovii Piotrków Trybunalski i beniaminek chorzowski Ruch. Z kompletem trzech zwycięstw dominowała dziewiąta w minionym sezonie drużyna KPR-u Gminy Kobierzyce, której nowym trenerem jest Edyta Majdzińska (d. AZS Łączpol AWFiS Gdańsk).

sierpnia 9, 2017 04:45 po południu

W hali Parku Sportowego „Złotnicza” jeleniogórskie piłkarki KPR-u rozegrały kolejny przed nowym sezonem Superligi kobiet mecz kontrolny. Sprawdziły formę i zgranie w potyczce z czołową drużyną czeskiej ekstraklasy Sokol Poruba z Ostawy. Rywalki KPR-u to czwarty zespół w tabeli najwyższej ligi południowych sąsiadów i zdobywca Pucharu Czech.

sierpnia 7, 2017 01:38 po południu

Przed pierwszą, wrześniową konfrontacją nowego sezonu 2017/2018 w Superlidze kobiet, derbami KPR-ów w Kobierzycach, jeleniogórskie szczypiornistki sprawdzają indywidualną formę, zespołowe zgranie i taktykę w spotkaniach sparingowych.

sierpnia 2, 2017 09:57 przed południem

Do 14 sierpnia potrwają nieodpłatne wakacyjne treningi piłki ręcznej dla dzieci w Jeleniej Górze. Prowadzone są przez trenerów klubu UKS „Śniadek”.