maja 9, 2019 12:49 po południu

Z kompletem punktów w Jabloncu nad Nysą jeleniogórzanki z Integracyjnego Klubu Sportowego wygrały, rozegrany w miniona niedzielę, międzynarodowy turniej siatkówki dziewcząt. Pięć drużyn z Polski, Niemiec i Czech rywalizowało systemem każdy z każdym, do dwóch zwycięskich setów. Sukces jest tym cenniejszy, gdyż w składzie IKS-ie wystąpiło aż sześć nowych zawodniczek.

kwietnia 20, 2019 12:20 po południu

W jeleniogórskiej hali ZST „Mechanik” najmłodsi w wieku od 4 do 8 lat rywalizowali w siatkarskim turnieju zorganizowanym po raz pierwszy przez Integracyjny Klub Sportowy. Każdy uczestnik najpierw wziął udział w rozgrzewce, potem w konkurencjach sprawnościowych przygotowanych przez trenerów Jerzego Sarnę i Karolinę Majewską – Sarnę i w uproszczonej i dostosowanej do wieku, grze przy siatce.

marca 5, 2019 12:31 po południu

Dwadzieścia cztery drużyny z dziewiętnastu Polski rywalizowały w Karpaczu w turniejach siatkówki (na zdjęciach) i piłki nożnej. Mecze rozegrano w hali sportowo – widowiskowej i na boisku przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych. W klasyfikacji końcowej pierwsze miejsce zajęły ekipy Volley Team Błyskawica Sosnowiec i Ivet Knurów. Drugie lokaty wywalczyły XXL Volley Wrocław i Orlen Plock.

lutego 28, 2019 02:36 po południu

Zawodnicy Integracyjnego Klubu Sportowego zwyciężyli w kolejnym turnieju rozgrywek Ligi Młodzików DZPS. Jeleniogórscy siatkarze wynikiem 2:0 pokonali BTS Electros Bolesławiec i Cuprum II Lubin, co dało im awans na pierwsze miejsce w grupie. Ostatnie mecze ligowe zaplanowano trzeciego marca w Lubinie. Potem, 16 marca, rywalizacja w jeleniogórskim turnieju kadetów z kolegami o dwa lata starszymi.

stycznia 22, 2019 08:39 po południu

W tym tygodniu rusza jeleniogórska liga siatkówki amatorów 2019. Na początek, już w środę, w Marciszowie  meczAquanautica Kamienna Góra – CYSTERSI Krzeszów. W czwartek zespół obrońców mistrzowskiego tytułu Milanos Karpacz zmierzy się u siebie z zespołem Zorka/Orle. Karpacki zespół w ubiegłorocznych rozgrywkach nie przegrał żadnego meczu odnosząc komplet zwycięstw. Czy w tym roku będzie tak samo? W tym roku w lidze bierze udział 7 zespołów.

stycznia 16, 2019 01:01 po południu

O coroczne finansowe wsparcie z budżetu miasta wnioskowało 37 jeleniogórskich klubów sportowych. Na statutową działalność w 2019 roku dotyczącą szkolenia dzieci i młodzieży potrzebują one łącznie 4,24 mln złotych. Wnioski o dofinansowanie opiewały na niższą kwotę 2,58 mln zł. Zarządzeniem prezydenta Jerzego Łużniaka Urząd Miasta klubom przyznano 1,106 mln złotych. 

września 18, 2018 09:12 przed południem

Dziewczęta i chłopcy z drużyn polskich, czeskich i niemieckich w hali ZST „Mechanik” wzięli udział w rozegranym w nininy weekend, dwudniowym, międzynarodowym turnieju siatkówki. Zwyciężyły zespoły KKS Ren-But Złotoryja i IKS Jelenia Góra.

września 11, 2018 09:02 po południu

Bardzo dobrze zaprezentowała się reprezentacja jeleniogórskiej policji podczas „Międzynarodowego Turnieju Służb Mundurowych” w piłce siatkowej, który odbył się w miniony weekend w czeskim Jabloncu.

czerwca 14, 2018 11:18 przed południem

W Karpaczu odbył się finał Jeleniogórskiej Ligi Piłki Siatkowej Amatorów 2018 pod patronatem Burmistrza Karpacza. Triumfował niepokonany Milanos, który wygrał z Cystersami z Krzeszowa.

czerwca 4, 2018 11:55 przed południem

Dobiega końca kolejna edycja jeleniogórskiej ligi siatkówki amatorów. Finał rozgrywek już w tym tygodniu. Po fazie zasadniczej zdecydowanym faworytem wydaje się zespół Milanos, który swoje mecze rozgrywa w Karpaczu, do tej pory wygrał wszystkie spotkania i jest na pierwszym miejscu w tabeli (z 34 punktami).

kwietnia 26, 2018 10:34 po południu

Zakończyła się pierwsza edycja „Młodzieżowej Ligi Siatkówki 2018” w Jeleniej Górze. W pierwszej edycji tych zawodów udział wzięło 8 drużyn. W turnieju finałowym, który odbył się w hali Zespołu Szkół Technicznych „Mechanik”, wzięło udział 100 zawodników i zawodniczek.

kwietnia 20, 2018 02:13 po południu

Dziewczęta i chłopcy z Integracyjnego Klubu Sportowego i jeleniogórskich szkół oraz z klubów regionu już na dobre rywalizują w siatkarskich imprezach. Do końca wiosennego sezonu zagrają jeszcze w turnieju międzynarodowym z udziałem drużyn z Czech (28 kwietnia w Jeleniej Górze), w turniejach w Jaworze i niemieckim Bautzen (maj) oraz w siatkarskim festynie pn. „Zagraj z rodzicem” (2 czerwca JG). 

marca 21, 2018 12:55 po południu

Jeszcze tylko jeden mecz we Wrocławiu z KS AZS AWF (24 marca), rozegrają w rundzie zasadniczej zawodniczki Integracyjnego Klubu Sportowego. I tym razem kibice trzecioligowej drużyny jeleniogórskiej raczej nie liczą na pierwsze w tym sezonie zwycięstwo pod siatką nad zespołem z czwartej lokaty.

marca 11, 2018 10:41 przed południem

Drużyna Absolwentów i Sympatyków Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej zwyciężyła w turnieju siatkówki, który odbył się w miniony weekend na terenie uczelni. Wzięło w nim udział 15 ekip, m.in. policji, straży pożarnej oraz reprezentacje jeleniogórskich szkół ponadgimnazjalnych.