marca 21, 2018 12:55 po południu

Jeszcze tylko jeden mecz we Wrocławiu z KS AZS AWF (24 marca), rozegrają w rundzie zasadniczej zawodniczki Integracyjnego Klubu Sportowego. I tym razem kibice trzecioligowej drużyny jeleniogórskiej raczej nie liczą na pierwsze w tym sezonie zwycięstwo pod siatką nad zespołem z czwartej lokaty.

marca 11, 2018 10:41 przed południem

Drużyna Absolwentów i Sympatyków Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej zwyciężyła w turnieju siatkówki, który odbył się w miniony weekend na terenie uczelni. Wzięło w nim udział 15 ekip, m.in. policji, straży pożarnej oraz reprezentacje jeleniogórskich szkół ponadgimnazjalnych.

lutego 27, 2018 12:42 po południu

Kibice zespołu Integracyjnego Klubu Sportowego nie mogą doczekać się pierwszego zwycięstwa w ESA trzeciej lidze dolnośląskiej kobiet. Zamiast punktów jeleniogórskie siatkarki notują kolejne porażki. W tym sezonie przegrały już dziesiąty mecz.

lutego 13, 2018 01:00 po południu

Kibice siatkówki i Integracyjnego Klubu Sportowego nadal muszą poczekać na historyczne, pierwsze zwycięstwo w ESA trzeciej lidze dolnośląskiej kobiet. Zamiast punktów jeleniogórzanki zanotowały porażkę 1:3 z przedostatnim, szóstym w tabeli UMKS-em Volley Głogów. To już ósma przegrana IKS-u w tym sezonie.

stycznia 26, 2018 02:14 po południu

W ósmej kolejce ESA Dolnośląskiej Ligi Kobiet kibice jeleniogórskiej drużyny Integracyjnego Klubu Sportowego liczyli na pierwszy w czwartym sezonie występów w III lidze komplet punktów. Niestety, w sobotni wieczór (27 stycznia), zespół trenera Jerzego Sarny został pozbawiony sportowej rywalizacji. Jego podopieczne były bardzo rozżalone, rozgoryczone i na czwartkowym treningu nie ukrywały złości.

grudnia 30, 2017 04:46 po południu

W ESA III lidze dolnośląskiej kobiet nadal nie wiedzie się siatkarkom Integracyjnego Klubu Sportowego Jelenia Góra (na zdjęciu w strojach niebiesko -czarnych). W czwartym sezonie występów w najniższej klasie rozgrywkowej zespół trenera Jerzego Sarny w sześciu meczach zdobył tylko jeden punkt.

grudnia 28, 2017 01:58 po południu

Nie kłopoty finansowe, tylko wyłącznie problemy kadrowe spowodowały, że w ESA (poprzednia nazwa ZINA), trzeciej lidze dolnośląskiej mężczyzn nie występuje już zespół Klubu Siatkarskiego. Ostatni mecz w grupie A jeleniogórzanie rozegrali w grudniu w Środzie Śląskiej (wynik 1:3). Spotkanie 11. kolejki u siebie z UKS-em Tygrysy Strzelin oddali walkowerem.

grudnia 3, 2017 09:41 po południu

Zawodniczki z Integracyjnego Klubu Sportowego Jelenia Góra, które czwarty sezon grają w ZINA III lidze (najniższa na Dolnym Śląsku klasa rozgrywkowa kobiet), jeszcze nigdy nie cieszyły się ze zwycięstwa pod siatką. 

listopada 30, 2017 08:08 przed południem

Zawodniczki z Integracyjnego Klubu Sportowego „Jelenia Góra” czwarty sezon grają w ZINA III lidze, czyli w najniższej na Dolnym Śląsku klasie rozgrywkowej w piłce siatkowej kobiet. Zespół trenera Jerzego Sarny rywalizuje w ośmioklubowej grupie A. Podobnie jak w minionych sezonach jeleniogórzankom nie udało się jeszcze choćby raz wygrać.

października 7, 2017 02:41 po południu

Integracyjny Klub Sportowy „Jelenia Góra” prowadzi nabór dziewcząt i chłopców do grup siatkarskich w kilku kategoriach wiekowych. Jak zapewnił prezes Jerzy Sarna, zajęcia w nowoczesnym obiekcie sportowym poprowadzą odpowiednio przygotowani trenerzy. Jeleniogórski klub zapewni dobrej jakości sprzęt sportowy oraz udział w zawodach ligowych, towarzyskich i turniejach zagranicznych, a także w obozie letnim.

września 28, 2017 12:27 po południu

Zawodniczki Integracyjnego Klubu Sportowego Jelenia Góra wygrały w czeskim Jabloncu turniej z udziałem drużyn gospodyń z TJ Biżuterie A i B oraz ekip z Novego Mesta i z niemieckiego Bautzen. W nagrodę dziewczęta dostały biżuterię. Zespoły rywalizowały systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. 

czerwca 10, 2017 03:03 po południu

Dwadzieścia pięć zespołów dziewcząt i chłopców rywalizowało w mistrzostwach Jeleniej Góry w siatkarskich dwójkach i w mini siatkówce. Po turnieju eliminacyjnym w każdej grupie najlepsi zagrali w bardzo wyrównanych meczach finałowych. O zajętym miejscu w końcowej klasyfikacja decydowała różnica małych punktów.

kwietnia 19, 2017 08:43 po południu

W dwóch fazach, eliminacyjnej i finałowej, zostaną rozegrane mistrzostwa Jeleniej Góry w siatkarskich dwójkach. System gry będzie uzależniony od ilości drużyn zgłoszonych w kategoriach chłopców i dziewcząt oraz w mini siatkówce. W finałowym turnieju maksymalnie może rywalizować po osiem zespołów.

marca 22, 2017 10:43 po południu

Dwie dolnośląskie drużyny, UKS Volley Żarów i BTS Elektros Bolesławiec w fazie play out, do trzech wygranych, walczyły o utrzymanie w II lidze piłki siatkowej mężczyzn. Podopieczni trenera Marcina Sobczyszyna przed bolesławiecką publicznością dwukrotnie, po 3:1, pokonali rywali. Swój potencjał potwierdzili w Żarowie zwyciężając 3:0 (w setach do 12, 20 i 24 punktów). Volley spadł do III ligi.