grudnia 28, 2017 12:58 po południu

Nie kłopoty finansowe, tylko wyłącznie problemy kadrowe spowodowały, że w ESA (poprzednia nazwa ZINA), trzeciej lidze dolnośląskiej mężczyzn nie występuje już zespół Klubu Siatkarskiego. Ostatni mecz w grupie A jeleniogórzanie rozegrali w grudniu w Środzie Śląskiej (wynik 1:3). Spotkanie 11. kolejki u siebie z UKS-em Tygrysy Strzelin oddali walkowerem.

grudnia 3, 2017 08:41 po południu

Zawodniczki z Integracyjnego Klubu Sportowego Jelenia Góra, które czwarty sezon grają w ZINA III lidze (najniższa na Dolnym Śląsku klasa rozgrywkowa kobiet), jeszcze nigdy nie cieszyły się ze zwycięstwa pod siatką. 

listopada 30, 2017 07:08 przed południem

Zawodniczki z Integracyjnego Klubu Sportowego „Jelenia Góra” czwarty sezon grają w ZINA III lidze, czyli w najniższej na Dolnym Śląsku klasie rozgrywkowej w piłce siatkowej kobiet. Zespół trenera Jerzego Sarny rywalizuje w ośmioklubowej grupie A. Podobnie jak w minionych sezonach jeleniogórzankom nie udało się jeszcze choćby raz wygrać.

października 7, 2017 01:41 po południu

Integracyjny Klub Sportowy „Jelenia Góra” prowadzi nabór dziewcząt i chłopców do grup siatkarskich w kilku kategoriach wiekowych. Jak zapewnił prezes Jerzy Sarna, zajęcia w nowoczesnym obiekcie sportowym poprowadzą odpowiednio przygotowani trenerzy. Jeleniogórski klub zapewni dobrej jakości sprzęt sportowy oraz udział w zawodach ligowych, towarzyskich i turniejach zagranicznych, a także w obozie letnim.

września 28, 2017 11:27 przed południem

Zawodniczki Integracyjnego Klubu Sportowego Jelenia Góra wygrały w czeskim Jabloncu turniej z udziałem drużyn gospodyń z TJ Biżuterie A i B oraz ekip z Novego Mesta i z niemieckiego Bautzen. W nagrodę dziewczęta dostały biżuterię. Zespoły rywalizowały systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. 

czerwca 10, 2017 02:03 po południu

Dwadzieścia pięć zespołów dziewcząt i chłopców rywalizowało w mistrzostwach Jeleniej Góry w siatkarskich dwójkach i w mini siatkówce. Po turnieju eliminacyjnym w każdej grupie najlepsi zagrali w bardzo wyrównanych meczach finałowych. O zajętym miejscu w końcowej klasyfikacja decydowała różnica małych punktów.

kwietnia 19, 2017 07:43 po południu

W dwóch fazach, eliminacyjnej i finałowej, zostaną rozegrane mistrzostwa Jeleniej Góry w siatkarskich dwójkach. System gry będzie uzależniony od ilości drużyn zgłoszonych w kategoriach chłopców i dziewcząt oraz w mini siatkówce. W finałowym turnieju maksymalnie może rywalizować po osiem zespołów.

marca 22, 2017 09:43 po południu

Dwie dolnośląskie drużyny, UKS Volley Żarów i BTS Elektros Bolesławiec w fazie play out, do trzech wygranych, walczyły o utrzymanie w II lidze piłki siatkowej mężczyzn. Podopieczni trenera Marcina Sobczyszyna przed bolesławiecką publicznością dwukrotnie, po 3:1, pokonali rywali. Swój potencjał potwierdzili w Żarowie zwyciężając 3:0 (w setach do 12, 20 i 24 punktów). Volley spadł do III ligi.

lutego 6, 2017 11:05 przed południem

Siatkarki Integracyjnego Klubu Sportowego Jelenia Góra z kompletem zwycięstw  triumfowały w Turnieju Siatkówki Dziewcząt o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Marciszowie.

lutego 4, 2017 07:45 przed południem

Chłopcy urodzeni w 2003 roku i młodsi, czyli uczniowie piątej i szóstej klasy szkoły podstawowej oraz klasy pierwszej gimnazjalnej mogą zapisać się do nowo utworzonej sekcji piłki siatkowej młodzików Integracyjnego Klubu Sportowego „Jelenia Góra”. Zebranie organizacyjne zaplanowano w najbliższy poniedziałek, 6 lutego o godz. 18.15, w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 („Żerom”) przy ulicy Kochanowskiego 18.

grudnia 28, 2016 01:45 po południu

Siatkarzom z klubów w Jeleniej Górze i Kamiennej Górze nie wiedzie się w dolnośląskich rozgrywkach III ligi mężczyzn. Drużyna Klubu Siatkarskiego jest outsiderem (13. miejsce) z zerowym stanem konta punktowego (w setach 4:33, małe punkty 631:900). Zawodnicy z KS-u Sudety zwyciężyli w czterech spotkaniach i z dorobkiem 14 pkt. (w setach 18:26, małe punkty 961:987), plasują się na dziewiątej pozycji.

grudnia 9, 2016 07:08 przed południem

Jeleniogórskiej drużynie nadal nie wiedzie się w trzeciej lidze dolnośląskiej mężczyzn. W dziesiątym meczu rundy zasadniczej w zabobrzańskiej hali „Jedenastki” zawodnicy KS-u doznali kolejnej porażki 0:3. Ulegli wiceliderowi z SMS-u TechniSat EMS Oborniki Śląskie. Gospodarze przegrali do 23, 16 i 17 punktów.

grudnia 1, 2016 07:00 przed południem

- Gratulacje i pochwały za dobrą grę dla siatkarzy z Bolesławca. BTS Elektros to solidna drużyna, która jeszcze wielu przeciwnikom napsuje krwi – prognozował trener Gwardii Wrocław Piotr Lebioda po meczu II ligi mężczyzn, w którym goście zwyciężyli 3:1. Był to dopiero premierowy komplet punktów beniaminka zdobyty na półmetku rundy.

listopada 30, 2016 06:46 przed południem

Zespołowi KS-u nie wiedzie się w rundzie zasadniczej ZINA III ligi dolnośląskiej mężczyzn. Po dziewiątej kolejce z zerowym kontrem jeleniogórscy siatkarze są outsiderami tabeli (13. miejsce). Dotychczas zdołali wygrać tylko trzy sety, byli gorsi aż w 27-miu, stosunek małych punktów meczowych 497:732.