Hutnik przerwał czarną serię

W niedzielnym meczu 13. kolejki piłkarze z Pieńska do przerwy bezbramkowo remisowali u siebie z wyżej notowanym beniaminkiem z Warty Bolesławieckiej. To było 45 minut wyrównanej walki. Drużyna GKS – u gra solidną piłkę, jednak w drugiej części spotkania musiała uznać lepszą dyspozycję podopiecznych trenera Dawida Kotelnickiego. Gole dla Hutnika, który wreszcie przerwał serię porażek, strzelili Dominik Szydlarski 2 i Dariusz Kowal, dla gości Patryk Długosz. Czerwoną kartkę (za dwie żółte), ujrzał Krzysztof Sadowski (GKS).

Niespodziankę odnotowano w spotkaniu Włókniarza z przedostatnią w tabeli klasy „O” ruszowską Victorią. Przed przerwą leśniański zespół trenera Łukasza Kopki prowadził już 3:0 po dwóch trafieniach Bartosza Wichuły (w tym z karnego) i Bartosza Panka. Po zmianie stron futboliści Victorii odrobili straty po bramkach Bartłomieja Stelwacha (na zdjęciu z nr 9), Bogusława Kosiorskiego i grającego szkoleniowca Grzegorza Borkowskiego z rzutu karnego w 90. minucie. Trener ruszowian wyróżnił siódemkę młodych zawodników, wychowanków Victorii. Sędzia Elżbieta Faryniarz „czerwień” (za drugi żółty kartonik), pokazała Danielowi Farganusowi.