Jeleniogórzanie na podium turnieju jiu-jitsu

Cztery medale wywalczyli zawodnicy z jeleniogórskich klubów Berserker's Team i Strefa Walki podczas rozegranego w Dzierżoniowie turnieju jiu – jitsu.

V edycja Ogólnopolskiego Turnieju jiu - jiutsu No-Gi, na którym rywalizowało 215 zawodników odbyła się w hali OSiR w Dzierżoniowie. W tym gronie znalazło się czworo zawodników reprezentujących dwa jeleniogórskie kluby. Co godne podkreślenia cała czwórka zakończyła zmagania na medalowych pozycjach. W kategorii kobiet +56kg na trzecim miejscu podium stanęła Agata Drzystek z Berserker's Team. Jej sukces powtórzyli klubowi koledzy bracia Hubert i Gianni Marconi w kategorii +81kg.
Brązowy medal wywalczył także zawodnik z drugiego z jeleniogórskich klubów czyli Strefy Walki, Kacper Kozłowski. Jeleniogórzanin stanął na trzecim stopniu podium w kategorii wagowej +96 kg. Dobry start K. Kozłowskiego tym bardziej cieszy gdyż miał on dłuższą przerwę w treningach i jakby od nowa zaczyna przygodę z jiujitsu.