Na upały – basen

Na upały – basen

W najbliższych dniach w regionie jeleniogórskim możemy spodziewać się kolejnej fali upałów – tak wynika z rozmaitych prognoz pogody. Dla szukających ochłody dobrym rozwiązaniem może być skorzystanie z miejskiego basenu.

– Woda czysta i nawet ciepła. Warto popływać – mówili nam ci, których spotkaliśmy we wtorek (8 sierpnia) na basenie Międzyszkolnego Ośrodka Sportu w Jeleniej Górze przy ul. Sudeckiej w Jeleniej Górze.

Basen w słoneczne weekendowe dni pęka w szwach. Jeśli ktoś nie lubi tłoku, może przyjść w tygodniu, jest o wiele spokojniej. Przypominamy, że obiekt czynny jest codziennie od godz. 10 do 19. Wstęp kosztuje 15 złotych – bilet normalny i 5 złotych – ulgowy (młodzież szkolna i studenci). Po godzinie 16. wstęp jest o połowę tańszy, odpowiednio 7,5 zł i 2,5 zł.
Korzystający mają do dyspozycji dwa duże baseny, zjeżdżalnię, wieżę do skoków, brodzik. Nad bezpieczeństwem pływających czuwają ratownicy. Na miejscu są punkty z małą gastronomią, kosz do koszykówki oraz mini boisko do piłki nożnej.

IMG_0032.JPG
IMG_0035.JPG
IMG_0038.JPG
IMG_0046.JPG
IMG_0050.JPG
IMG_0053.JPG
IMG_0054.JPG
IMG_0056.JPG
IMG_0062.JPG
IMG_0064.JPG
IMG_0068.JPG
IMG_0070.JPG
IMG_0075.JPG
IMG_0091.JPG
IMG_0095.JPG

Komentarze (8)

czysta woda? heh,dobre sobie. wchodząc do tej wody przypomniały mi sie lata PRLu i basen na sobieszowskiej dziej woda była brunatna o gęstości zupy. tu jest to samo tyle że woda wygląda na niebieską z powodu niebieskiego dna.wystarczy włożyć rękę lub zanurzyć głowę aby się przekonać co do czystości tej wody.

w dodatku można sobie pokaleczyć nogi o pokruszona farbę,ale cóż wymagać od czasu gdy nad basenem powiewała hitlerowska flaga zmieniło się tylko to ,że jej nie ma ....

..za moich czasow to pamietam plywalem i jadle raki z rzeki
zza mostu garbatego

tak działa partia PO by dać obywatelom jak naj mniej po najniższej linii oporu po to tylko by oni dla siebie rodzin i kolegom mogli się nahapac jak najwięcej. Szkoda że tego Jeleniogórzanie nie widzicie. Zapraszam do Niemiec, lub Czech, tam przynajmniej w każdym 50 tysięcznym mieście jeśli niema aquaparku jest basen z podgrzewaną wodą, to standard w takich miastach. co za tym idzie można się już kąpać od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Dzięki temu miasto zarabia dużo większe pieniądze i mniej dokłada do tej inwestycji,. Zastanawiam się na jak długo będziecie tak naiwni nie widząc tego że oni władze miasta robią was w bambuko.

A jak to jest "najniższa linia oporu"? Może, głąbie jeden, chodziło ci o "najmniejszą"? To powtórz: "po linii najmniejszego oporu". Zrozumiałeś, głąbie? Nie wypowiadaj się więcej na tematy polityki, bo cebulactwo wychodzi z twoich postów.
ps. "niema" to była twoja stara...

Polaku z Wielkopolski. Co ma basen do polityki. To, że mamy tylko jeden basen w mieście zawdzięczamy sobie. Jak do biadolenia i narzekanie, to jesteśmy pierwsi. Jak przyjdą wybory, to 20 % idzie, a reszta ma wszystko w d.... I wybieramy Zawiłów, Łużniaków i innych "nicnierobiących" poza braniem kasy z naszych podatków zresztą.
Jacy ludzie, taka władza. Dopóki nie zmieni się nasza mentalność, gdzie ważniejsze jest, aby dowalić sąsiadowi, niż zrobić coś dla ogółu, tak będzie. Sami wybieramy, cwaniaków, karierowiczów. Od lat tych samych, mimo braku efektów ich pracy. Wystarczy, że coś obiecają.
Ty też masz klapki na oczach, bo obwiniasz za wszystko PO. Prawda jest taka, że z mapy "basenowej" miasta zniknęły takie obiekty jak Rakownica, baseny na Lubańskiej, czy w Sobieszowie. A rządziło wtedy oprócz PO, także SLD i PiS ...

Nie ma to jak dobra woda w moim stawie.Nawet żabki i raki uśmiechnięte jak ruchu zarzywam.Jest sielsko i anielsko ale pomysł zatrzymania wody u źródła realizowalem w latach stanu wojennego teraz mam kanikułę.Ceny basenu tak wyśróbowane że aż zlotówki sikają ze zlości.4X15 zł=60 tj .podwyżka emeryta w skali roku 96zł to z dwójka wnuków może udać się 1 raz w roku i 36zostanie na lody.Ceny tylko dla kapitalisty.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.