Pomoc

Dodaj Ogłoszenie internetowe

W tytule ogłoszenia podaj typ (sprzedaż, kupno, itd.). Tytuł powinien być krótki. W polu Szczegóły podaj jak najdokładniejsze ale zwięzłe informacje dotyczące ogłoszenia.

Wybierz odpowiednią kategorię, do której ma zostać przypisane ogłoszenie. Umieszczenie ogłoszeń w kategoriach zaznaczonych jako darmowe nic nie kosztuje. W pozostałych kategoriach należy uiścić odpowiednią odpłatę za dodanie ogłoszenia..
Będąc zalogowanym masz dostęp do niektórych darmowych kategorii ogłoszeń. Jeśli posiadasz konto zaloguj się, a jeśli jeszcze go nie masz - zarejestruj się.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych – imię i nazwisko, adres e-mailowy, adres korespondencyjny, numer telefonu, (lub inne udostępnione przez Państwa dane) – są Nowiny Jeleniogórskie Sp. z o.o z siedzibą w Jeleniej Górze, ul. M. Skłodowskiej Curie 13, NIP 6112733455, Regon 003272934, KRS 0000490201


Jeśli Pani/Pan życzy sobie, aby dane te zostały usunięte z naszej bazy, prosimy o informację – nowiny@nj24.pl, tel 75 6424420.


Państwa dane są przez nas wykorzystywane wyłącznie w celu wymiany wzajemnej korespondencji, realizacji Państwa zleceń, wystawiania faktur, z tytułu realizacji zobowiązań Nowin Jeleniogórskich jako płatnika (ZUS, US).


Gwarantujemy spełnienie wszystkich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania i usunięcia danych oraz ograniczenia ich przetwarzania.


Danych osobowych nikomu nie udostępniamy.


Mamy nadzieję, że pozostanie Pani/Pan nadal w kontakcie e-mailowym z naszą redakcją.


W każdym czasie może Pani/Pan wnieść również skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie (00-193), przy ul. Stawki 2.

Ilość dodanych słów: 0
Zaznacz, jeśli chcesz, aby Twoje ogłoszenia było dodatkowo wyróżnione na liście przez np pogrubienie (dostępne w wersji internetowej ogłoszenia). Wyróżnienie wiąże się z doliczeniem dodatkowej opłaty przy naliczaniu kosztów.
Zaznaczenie tej opcji jest równoważne z potwierdzeniem przeczytania Regulaminu serwisu oraz wyrażeniem zgody na wszystko co jest w nim zawarte.

Dane ogłoszeniodawcy do wiadomości redakcji

Wprowadź swoje dane, będą one wykorzystywane do wystawienia faktury.
Nazwa firmy potrzebna jest do wystawienia faktury.
Wprowadź swój numer NIP, abyśmy mogli uwzględnić go wystawiając fakturę