Koncert Ligi Rocka w JCK

Termin: 21 wrzesień, 2018 - 17:00 - 20:00
Koncert Ligi Rocka w JCK

Liga Rocka - koncert eliminacyjny
Sala Nova JCK, ul. 1 Maja 60

Jeleniogórska "LIGA ROCKA", to od 23 lat jeden z ciekawszych festiwali rockowych na Dolnym Śląsku, a może nawet w naszym kraju - bowiem przyjeżdżające zespoły z całej Polski za każdym razem wyrażają się o nim jak najlepiej i nie mogą wyjść z zachwytu twierdząc iż takich przeglądów, festiwali nie ma w ich stronach. To zachęca do dalszego działania animatorów życia muzycznego a przede wszystkim głównego organizatora, jakim jest Jeleniogórskie Centrum Kultury.

Ten najbardziej popularny przegląd młodych zespołów rockowych znany jest już w całej Polsce. Liga Rocka już zdążyła nabrać nowych kształtów i nowych form związanych z realizowanym przez Jeleniogórskie Centrum Kultury projektem „ Partnerzy z kulturą”, współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy INTERREG Polska – Saksonia 2014 – 2020.

Liga Rocka jest od wielu lat znaną imprezą w Polsce, która daje szansę młodym, zdolnym muzykom zaistnieć na rockowej scenie. To właśnie na tej imprezie stawiały swoje pierwsze kroki już dziś mocno wypromowane przez radiową Trójkę i Radio Wrocław zespoły. Dzięki niej mają możliwość pokazania się przed szerokim audytorium, zdobycia pierwszych profesjonalnych szlifów, a także zaprezentowania własnej, oryginalnej muzyki rockowej we wszystkich jej odcieniach. Dzięki współpracy z Socjokulturalnym Centrum Steinhaus e.V. Bautzen sympatycy muzyki rockowej mają też okazję poznać również niemieckie młode zespoły, które proponują dziś modne nurty spod znaku punk i alternatywnego rocka czy cross over.

Bezpłatne wejściówki do odbioru przed koncertami w sekretariacie JCK ul. 1 Maja 60

Komentarze (0)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.