KS Sudety – Nysa Kłodzko 71:81

Zanosiło się na dużą niespodziankę. W meczu 19. kolejki jeleniogórscy koszykarze do przerwy wygrywali z liderem II ligi 44:39. W kolejnych dwóch kwartach dominacja Doralu Zetkamy Nysy była wyraźna (25:17, 17:10).

Drużyna Sudetów walczyła ambitnie. Na świetlnej tablicy wynik remisowy widniał trzynastokrotnie, dziesięć razy zmieniało się prowadzenie. W kłodzkim zespole brylowali pod koszem Marcel Rączkowski i Rafał Wojciechowski (obaj po 23 punkty).

W ekipie pokonanych celnie rzucali Aleksander Raczek 17, Łukasz Niesobski 16, Karol Wojciul 15, Jarosław Wilusz 11, Bartosz Taraszkiewicz 6, Pawel Minciel 4 (9 zbiórek) i Artur Czekański 2. W najbliższej serii II ligi, 28 stycznia, zawodnicy Sudetów zagrają w Rawiczu z Ravią.