Drugi turniej Tuska – KKS zwycięzcą

Drużyna KKS Jelenia Góra zwyciężyła w II Turnieju Orlika o puchar premiera Tuska. W zawodach uczestniczyło pięć drużyn z powiatu jeleniogórskiego.

Była to druga tura eliminacji do finałów wojewódzkich. KKS wygrał 3 z 4 spotkań (1 remis) i pewnie zajął pierwsze miejsce w turnieju. Drugie miejsce zajęła drużyna z Łomnicy.

Skład KKS-u: Konrad Murmyło, Kamil Olejarczyk, Dominik Jończy, :Piotr Walaszek, Piotr Nowocień, Szymon Statkowski, Oskar Giziński, Jakub Matuszewski. Opiekunem drużyny jest Piotr Grzyl.

Wyniki spotkań:
PIECHOWICE - KOWARY 1:0, KKS - JANOWICE WLK. 4:0, ŁOMNICA - PIECHOWICE 3:1, KOWARY - KKS 1:1, ŁOMNICA - JANOWICE WLK. 3:1, PIECHOWICE - KKS 0:5, JANOWICE - KOWARY 1:1, KKS - ŁOMNICA 3:0, JANOWICE WLK. - PIECHOWICE 3:0, KOWARY - ŁOMNICA 0:1