Liga okręgowa - podsumowanie kolejki

Na stadionach okręgówki

LKS Piast Dziwiszów – MZKS Łużyce Bazalt Lubań 1:3 (0:1), Daniel Duraj (rzut karny) oraz Krzysztof Mazur 2, Damian Bojdziński - ZOBACZ ZDJĘCIA

Pozostałe wyniki 28. kolejki z 4 i 5 bm.:

Olimpia Kowary – Orzeł Wojcieszów 3:4 (1:3), dla Orła Radosław Kurek 2, Robert Łużny, Przemysław Wydrych.

Victoria Ruszów – Nysa Zgorzelec 0:4 (0:0), Dawid Mądrzejewski 3, Mateusz Janicki.

Granica Bogatynia – Lotnik Jeżów Sudecki 1:1 (0:1), Marcin Chrzanowski i Leszek Kurzajewski z rzutu wolnego. Goście grali w dziesięciu, bo sędzia Mateusz Owoc nie dopuścił do występu Karola Karmelitę (miał na rękę założony tzw. miękki gips).Pomimo osłabienia Lotnik wywalczył cenny punkt. Jeżowianie strzelili jeszcze dwa gole, ale asystent sygnalizował spalonego i p. Owoc nie uznał bramek Macieja Suchaneckiego i Sebastiana Kocota. Piłkarze Granicy zmarnowali kilka sytuacji na zwycięstwo. W 81. minucie z powodu burzy mecz przerwano, został wznowiony po 25 minutach.

GKS Warta Bolesławiecka – Gryf Gryfów Śl. 1:0, Remigiusz Buchowski.

Woskar Szklarska Poręba/Wojcieszyce – Sparta Zebrzydowa 3:2 (0:1), Przemysław Wajda, Damian Górgul, Krzysztof Micek (rzut karny) oraz Marcin Dzioba 2.

Olimpia Kamienna Góra – GKS Raciborowice 4:0 (2:0), Paweł Fraś 2, Piotr Kałoń, Karol Szott.

Czarni Lwówek Śl. - Włókniarz Mirsk 2:0

Do końca rundy wiosennej drużyny z okręgówki rozegrają jeszcze tylko po dwa mecze, kolejno 12 i 19 bm (wszystkie o godzinie 17).