Rozstrzygnięcia w szóstej kolejce JLB

Kolejna odsłona Jeleniogórskiej Ligi Biznesu przyniosła kilka zaskakujących wyników. Cieszyć mogą się w końcu zawodnicy telewizji Dami, którzy zanotowali pierwszą wygraną w tych rozgrywkach.

Mecze szóstej kolejki JLB mocnym akcentem rozpoczęli zawodnicy Polcoloritu i Pec-u, którzy w trzymającym w napięciu mecz podzielili się punktami. Podobnie było w spotkaniu MAT-MATU z obrońcą tytułu – FC Temidą. Ubiegłoroczni zwycięzcy spotkali się z dużym oporem ze strony rywala i jedynie zremisowali z ostatnią drużyną tabeli. Nie mniej emocji było w pojedynkach grupy „B”. Zawodnicy z TV Dami, pokonali Energię Pro 5:3, w pierwszej połowie prowadząc nawet 3:0. TV Dami zwycięstwo zapewniło sobie, dzięki wyśmienitej formie Roberta Bińczyka, który zdobył aż dwie bramki.

Niespodzianek nie było w pozostałych spotkaniach, PMPoland pokonał pewnie ostatnią drużynę tabeli, a Endico dowiozło bezpieczny wynik do końca, wygrywając po ciekawym spotkaniu z B&W RG 512 2:1.

Wyniki:

GRUPA A

POLCOLORIT – PEC 3-2 (0-2)
Bramki: Polcolorit – Loba, Śmigasiewicz, Hibner
PEC – Eszrych, Kolasa
Zawodnik meczu: Arkadiusz Hibner (Polcolorit)

MAR-MAT – FC TEMIDA 1-1 (1-1)
Bramki: Mar-Mat – Jankowski
FC Temida – Lambert
Zawodnik meczu: Marek Woźniczak (Mar-Mat)

STREET SQUAD - DSE BK 1-3 (0-1)
Bramki: Street Squad – Żegota
DSE BK – Mazur 3
Zawodnik meczu: Andrzej Mazur (DSE BK)

STRZELCY BRAMEK:
6 - Śmigasiewicz (Polcolorit)
5 - Jemai (Mar-Mat), Lambert (Temida),Mazur (DSE)
4 - Adamczyk, Cioch (botutaj)
3 –Listwan (Street Squad), Ignaczak, Zieliński (DSE), Eszrych (PEC)
2 – Świerczek, Seta, Szkuta (DSE), Skoczeń, Gromala, Rybkiewicz, Wyderkowski, Żegota (Street Squad), Barczyk (botutaj), Chobry T., Kolasa (PEC), Gajewski, Błaszczyk (Temida), Hibner (Polcolorit)
1 – Lewkowicz, Amarowicz, Loba (Polcolorit), Andrzejewski (PEC), Szociński (Temida), Bizoń, Lizak, Michałek, Jankowski (Mar-Mat), Kępiński (botutaj), Gałuszka (Street Squad)