Dziesiąte baty „Karkonoszek”

W 11. serii I ligi centralnej kobiet koszykarki MKS MOS Karkonosze w hali „Dziesiątki” powalczyły z drużyną pn. Hajduk Kominki AZS PWSZ II Gorzów Wlkp. Niestety, na pierwszą wygraną fani jeleniogórzanek muszą jeszcze poczekać. Zespół trenera Dariusza Tomasika zawalił czwartą kwartę (8:14). Na boisku zabrakło koncentracji i siły.

W pierwszej rundzie górą były lubuszanki 73:67. W niedzielnej, wyrównanej konfrontacji siódme w tabeli grupy B przyjezdne podopieczne trenera Roberta Pieczyraka zwyciężyły wynikiem 69:64 (do przerwy remis 36:36). To ich piąty w tym sezonie komplet punktów i drugi wyjazdowy. Najwięcej punktów zdobyły Alicja Witkowska 19, Natalia Sobek 18 i Daria Stelmach 15. Dla „Karkonoszek” Agata Krygowska 21, Agnieszka Myślak 16 i Martyna Stasiuk 14.

W następnej kolejce I ligi, trzeciego grudnia, „Karkonoszki” zagrają w Poznaniu z zespołem City Center AZS. Cztery dni później, 7 grudnia o godzinie 17, przed własną publicznością powalczą z JAS – FBG Sosnowiec.