Obława na dilerów

Obława na dilerów

Spory sukces odniosły w ostatnich dniach służby walczące z przestepczością narkotykową. Jeleniogórscy policjanci zatrzymali dilera i dwóch jego klientów, w ręce Straży Granicznnej wpadło natmiast trzech Czechów, którzy przewozili amfetaminę.

Jeleniogórska policja przygotowała prawdziwą obławę na dilera. - Funkcjonariusze dowiedzieli się, że na jednej z ulic ma dojść do transakcji – opowiada nadkom. Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Policjanci rozpoczęli obserwację tego miejsca. Zauważyli mężczyznę, który zachowywał się dziwnie. Po wylegitymowaniu okazało się, że był nim 23-letni jeleniogórzanin. No i że miał przy sobie kilkanaście porcji marihuany. Podczas przeszukania jego mieszkania odkryto kolejne narkotyki: łącznie prawie 80 porcji marihuany i ok. 50 – amfetaminy.

Tego samego dnia policjanci zatrzymali 22-letnią jeleniogórzankę, które u siebie w mieszkaniu przetrzymywała narkotyki dla dilera. Jak ustalono, czerpała z tego korzyści.

W związku z tą sprawa policja zatrzymała jeszcze 20-latka. U niego dwoje pozostałych zatrzymanych miało zaopatrywać się w narkotyki. Jak podejrzewa policja, 20-latek utrzymywał się ze sprzedaży „prochów”.

Kobieta i 23-latek odpowiedzą za posiadanie narkotyków, młodszy mężczyzna – za ich udzielanie. Grozi mu za to do 10 lat więzienia, pozostałej dwójce – do 3 lat.
Kolejnych dilerów zatrzymali funkcjonariusze Straży Granicznej. Było to w okolicach Bogatyni. W Trzcińcu jeden z patroli SG typował auta do zatrzymania. Wytypował audi na czeskich numerach rejestracyjnych. I trafił. Drugi patrol podczas przeszukania auta znalazł w nim 30 gram amfetaminy. Była podzielona i przechowywana w woreczkach strunowych. Wartość narkotyku to 2,1 tys. złotych. Autem podróżowało trzech obywateli Czech. Zostali zatrzymani.

 

Fot. ŁOSG
Fot. KMP Jelenia Góra
Obława na dilerów
Obława na dilerów

Komentarze (8)

I bardzo dobrze ze ich zatrzymali. Mam nadzieje że częściej będą robić takie "łapanki"

Teraz niech Sąd ukarze sprawców tak żebyśmy ich spotkali na ulicy dopiero za parę lat a nie za parę dni ! :s

brawa dla policji,tych gnoi posadzilabym na dozywocie,a w pudle niech pracuja na swoje utrzymanie albo karmic ich tymi pro****i

To wręcz niesamowite,że te nieroby ze Straży Granicznej kogoś zatrzymały!!!Niemniej jednak należy im pogratulować sukcesu,bo już w przyszłym roku wyślą ich na wschodnią granicę do walki z zaprzyjaźnionymi narodami wschodu:)Tam się wykażą,szczególnie te twardzielki w spódnicach,no chyba,że wcześniej nastawią jakiemuś pułkownikowi to może przetrzymają jeszcze roczek na ciepłej posadce?!

A dla Policji wielkie brawa,tak trzymać panowie,bo wy to naprawdę macie ciężką pracę!

A czy ktoś pofatygował się sprawdzić dilerów w Gimnazjum w Lwówku Sląskim.Strasznie tam się dzieje,młodzież boi się chodzić do szkoły.Dyrekcja i Policja nie widzi problemu.

Proponuję zainteresować sie parkiem w Cieplicach za Politechniką.Tam codziennie dochodzi do transakcji w biały dzień.

dokładnie częściej takie łapanki! Wytępić chwastów!

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.