Pożar domku w Szklarskiej Porębie

Wczoraj wieczorem w jednym z domków jednorodzinnych przy ulicy Gimnazjalnej wybuchł pożar. Zapalił się drewniany strop. Właściciel zdążył się ewakuować.

Ogień pojawił się około godziny 20 i zaczął trawić strop nad kominkiem. Kiedy na miejsce przyjechało kilkunastu strażaków natychmiast zaczęli go częściowo rozbierać.

- A potem gasić z parteru i piętra. By upewnić się, że mieszkańcom nie zagraża już żadne niebezpieczeństwo, po ugaszeniu pożaru rozebraliśmy pozostałą część spalonego stropu – poinformował st. kpt. Adrzej Ciosk, rzecznik prasowy PSP w Jeleniej Górze.

Do pożaru przyczyniło się najprawdopodobniej nieprawidłowe podłączenie kominka. Strażacy szacują, że dzięki dwugodzinnej akcji zdołali uratować dobytek wart około 200 tys. złotych.

Komentarze (15)

Burmistrz Grzegorz Sokoliński ze Szklarskiej Poręby chodzi ostatnio zadowolony. Już go były wiceburmistrz Brożek nie poniża w obecności petentów i pracowników Urzędu Miejskiego. A ja się dziwię, że przez te kilka lat Sokoliński był taki bezradny. Zawsze myślałem, że to twardy facet. Pozory jedbak mylą.

Robert Niedomagający w Rozumieniu musi mieć kiepskie życie jeśli w noc sylwestrową o 2;18 napierdala w klawiaturę. :D

Czepiasz się go bez końca a to nie on pisze tylko ja . Kto ?Wytęż swoją łepetynkę i domysl się ! Jestem całkiem blisko Ciebie, prawie na wyciągnięcie Twojej dłoni ! Oj masz człowieku problem i to duży problem !

To smutna wiadomość i jeszcze większy problem. Wiadomość o istnieniu większej liczby niedomagających nie napawa optymizmem na ten nowy rok.

Piszą internauci, że Brożek poniżał burmistrza Sokolińskiego przy pracownikach Urzędu Miejskiego. Uważam, że nie powinno się poniżać burmistrza. Ale dlaczego radni ze Szklarskiej Poręby nie stanęli w obronie Sokolińskiego ???

Kiepskie życie ma wyrzucony z radia popychający wózek z dzieckiem żony dyrektorki i listonosza debil z wąsikiem i pryszczatym ryjem

Prawda, jaka piękna jest ta próbka pisarstwa próbującego lecz niedomagającego? Jakiż wyszukany styl, cóż za ujmująca galanteria. Ja osobiście wolałbym po stokroć być tym debilem z wąsikiem i pryszczatym ryjem niż degeneratem w czarnej skórze w powykręcanych śmierdzących pepegach z pretensjami do całego świata za swój parszywy charakter. Jasne że bym wolał - ON zresztą też by wolał ale niestety takiego wyboru nie ma i musi być tym kim jest i kim już zostanie na zawsze.

[quote=sołtys]Prawda, jaka piękna jest ta próbka pisarstwa próbującego lecz niedomagającego? Jakiż wyszukany styl, cóż za ujmująca galanteria. Ja osobiście wolałbym po stokroć być tym debilem z wąsikiem i pryszczatym ryjem niż degeneratem w czarnej skórze w powykręcanyadruch śmierdzących pepegach z pretensjami do całego świata za swój parszywy charakter. Jasne że bym wolał - ON zresztą też by wolał ale niestety takiego wyboru nie ma i musi być tym kim jest i kim już zostanie na zawsze.[/quote]

To Twoje pisarstwo przerasta inteligencje Roberta Niedomagającego. Słowo "inteligencja" ujęte jest tu wyłącznie systemowo a nie pojęciowo. Dalszy wywód dla rozumujących jest zbędny, a dla debili zbyteczny.

Panie Feliksie z U.M.w Szklarskiej P., się pytam: gdzie się podziały świąteczne oświetlenia z ulicy Demokratów ?, które miały być tu zawieszone, ale się tu nie "powiesiły"? ...... a może ktoś je zajumał?

a jednak Robert Niedomagający się odezwał. I jego chora wyobraźnia również. Wszak to psychol! Robert a jak twój bękart? :D :D :D :D

Oj, coś się w Szklarskiej źle dzieje. Czytając wasze komentarze widać, że debilizm się roznosi jak grypa. Może to wina pogody?

[quote=Marek Jurek]Oj, coś się w Szklarskiej źle dzieje. Czytając wasze komentarze widać, że debilizm się roznosi jak grypa. Może to wina pogody?[/quote]
Pan Kaczmarski debilizm roznosi i przy pogodzie. Na szczęście jest on tylko jeden...który stukanie swymi brudnymi palu****i
w klawiaturę nazywa pismaczym zawodem...oj zawiódł on się w życiu naprawde a najwięcej na sobie...kozak w necie burak w świecie

BURAKK Z PRYSZCZTYM RYJEM...WIDZIAŁ KTO TAKIE DZIWO ?ANO W SZKLARSKIEJ RYNNY PILNUJE KTÓREJ ZARZĄD DOSTAŁ ZA NOTORYCZNE LIZANIE d*** BURMISTRZOWI...a więc teraz drży o psadę i z tego strzchu czasem sobie o szafę albo drzwi łbem łupnie...taka z niego dziwaczka

Przykład z "góry" idzie,

zaraźliwy debilizm z ul. Buczka ...;(

pytanie: jak ochronić się przed tą zaraźliwą przypadłością,
czy są już jakieś szczepionki???

W psychiatrii taka jednostka chorobowa to " persecutoria ".

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.