Siatkarki IKS – u bez zwycięstwa

Siedem meczów w ZINA III Lidze Kobiet i siedem porażek z rzędu, tylko dwa wygrane sety i dwadzieścia jeden na korzyść rywalek. To sportowy bilans outsiderek tabeli (8. miejsce), młodych zawodniczek Integracyjnego Klubu Sportowego Jelenia Góra po pierwszej rundzie sezonu zasadniczego.

W ostatnim spotkaniu ligowym w hali ZST „Mechanik” jeleniogórzanki uległy ekipie MGLKS – u Sobieski Oława 0:3. Jedynie pierwsza odsłona była zacięta (22:25), pozostałe sety przyjezdne siatkarki (zajmują piątą lokatę – 8 pkt. 10:14), wygrały 25:20 i 25:14.

W najbliższą sobotę, 13 grudnia o godzinie 17, w jeleniogórskiej hali ZST podopieczne trenera Andrzeja Kołaczyka o pierwsze punkty powalczą z przedostatnią w tabeli drużyną SL Salos RP Nowa Ruda (5 pkt.,8:18).