Superliga w Karpaczu

Ile bramek strzeli w Karpaczu Sylwia Jasińska (na zdjęciu z piłką)?

Już w środę, 14 marca, szczypiornistki KPR-u rozpoczną rywalizację w grupie spadkowej PGNiG Superligi kobiet. Z drużynami z miejsc 7-12, w trzeciej i czwartej rundzie (do 19 maja) zespół jeleniogórzanek rozegra łącznie dziesięć spotkań.

Z pierwszym rywalem, KPR-em Gminy Kobierzyce piłkarki z klubu o barwach żółto - niebieskich powalczą w hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Karpaczu przy ulicy Gimnazjalnej. Początek potyczki KPR-ów o godzinie 18. Jeleniogórzanki nie mogą grać w „swoim” obiekcie przy ulicy Złotniczej ze względu na remont. Hala Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej nie została jeszcze zweryfikowana.

Sezon 2017/2018 zespół trenera Michała Pastuszko rozpoczął od niespodziewanego zwycięstwa 20:19 w Kobierzycach. W ostatniej kolejce rundy rewanżowej (22 mecz), piłkarki z Jeleniej Góry zasłużenie wygrały w Kielcach z Koroną Handballem 29:26. W pierwszej konfrontacji było 29:25 dla KPR-u. W kieleckiej hali świetny mecz rozegrała skrzydłowa Sylwia Jasińska, która zdobyła aż jedenaście bramek. W ofensywie wspierała ją Aleksandra Tomczyk (7 goli). Czy w Karpaczu w potyczce KPR-ów obie utalentowane i skuteczne zawodniczki powtórzą strzelecki wyczyn?

Sezon zasadniczy kobierzycka ekipa trenerki Edyty Majdzińskiej zakończyła na siódmym miejscu z dorobkiem 33 punktów (11 porażek), bramki 556:543. Piłkarki KPR-u Jelenia Góra uplasowała się na dziewiątej pozycji – 15 pkt. (16 porażek), bramki 527:682. W środowy wieczór (14 marca), w Karpaczu zapowiadają się spore emocje z twardą walką o każdą piłkę. 

Komentarze (1)

Dziękujemy za zapowiedź jednak informujemy, że hala KPSW została zweryfikowana już wczoraj o 12:00 przez ZPRP. Dodatkowo otrzymaliśmy dzisiaj pismo z KPSW, że trzy terminy odpadają nam tj. jutrzejszy, 28.03 oraz 19.05. Pozostałe dwa terminy w czyli 14.04 oraz 5.05 odbędą się w hali KPSW

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.