Tragedia na lekcji wuefu: piętnastolatek nie żyje

Dramatyczny wypadek zdarzył się w Ławszowej k. Bolesławca. Podczas zajęć sportowych piętnastoletni chłopiec zasłabł i przerwócił się na podłogę. Mimo podjętej reanimacji, zmarł kilka chwil później.

Do zdarzenia doszło wczoraj (wtorek) wieczorem. Chłopak uczestniczył w zajęciach pozalekcyjnych. Prawdopodobnie przewrócił się podczas biegu i zasłabł. Na miejscu byli opiekunowie, którzy udzielili mu pierwszej pomocy. Niestety, piętnastolatek zmarł zanim przyjechało pogotowie.

- Badamy przyczyny tego wypadku, więcej bedzie można powiedziec po sekcji zwłok – powiedziała nam młodszy aspirant Adriana Szajwaj, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu. Jak powiedziała, zajęcia były zorganizowane, uczestniczyła w nich grupa młodzieży, na miejscu byli też opiekunowie. - Nie wyklucza się, że 15-latek mógł mieć problemy z sercem, ale na razie to tylko hipoteza – powiedziała Adriana Szajwaj.

Komentarze (2)

Boże,dalej nie mogę w to uwierzyć... Jeszcze dzień wcześniej Łukasza widziałam w szkole... Kto by,pomyślał,że na drugi dzień już go zabraknie. Nasz kolega nie żyje... Cała szkoła pogrążona jest w żałobie... Miał zaledwie 15 lat (mój rówieśnik)... Łzy. :(

To jest bardzo smutne,jak odchodzą młodzi ludzie dla których życie się dopiero zaczyna! :unsure:

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.