Tylko i aż remis Karkonoszy

Karkonosze przerwały passę porażek. Ale to jedyny pozytyw, bo w normalnych warunkach z remisu 2:2 z broniącym się przed spadkiem Górnikiem Złotoryja nikt by się nie ucieszył.

Mecz 21. kolejki IV ligi w Złotoryi lepiej zaczęli biało-niebiescy, którzy po golu Bartosza Poszelężnego prowadzili 1:0. Taki wynik utrzymał się do przerwy. Zaraz po zmianie stron ambitni gospodarze doprowadzili do wyrównania. Bramkę zdobył Mateusz Dudzic. Co prawda później przypomniał o sobie Daniel Gałach, strzelając drugiego gola dla Karkonoszy, ale jeleniogórzanie nie utrzymali tego prowadzenia. W 67. minucie wyrównał Bartosz Haniecki. Trzeba jednak pamiętać, że Górnik jest póki co rewelacją wiosny. Wygrał wszystkie 4 dotychczasowe spotkania (wszystkie grał u siebie): 3:1 z Olimpią Kamienna Góra, 1:0 ze Stalą Chocianów, : 2:0 z Odrą Ścinawa, 2:1 z Górnikiem Boguszów Gorce. W wym świetle remis Karkonoszy prezentuje się bardziej okazale.