Groził podpaleniem mieszkania

Groził podpaleniem mieszkania

Agresywnego i pijanego mężczyznę, który dziś w nocy groził spaleniem mieszkania swojej konkubiny zatrzymała policja. 49-latek trafił na „dołek”, a jeśli kobieta złoży zawiadomienie o znęcaniu się i stworzeniu sytuacji zagrażającej zdrowiu i życiu, to będzie wszczęte dochodzenie przeciwko mężczyźnie.

Do zdarzenia doszło w budynku wielorodzinnym przy ulicy Hallerczyków. Pijany mężczyzna wszczął awanturę, oblał benzyną meble w mieszkaniu, a także swoją konkubinę i zagroził, że wszystko podpali. W mieszkaniu była 13-miesięczna córka tej pary, ale wcześniej, słysząc krzyki i odgłosy awantury, sąsiadka z tego samego budynku zabrała dziecko do siebie.

33-letnia kobieta zdążyła wezwać policję, na miejsce od razu pojechało też pogotowie. Na szczęście nie doszło do tragedii.

Komentarze (5)

Jak trafi do paki to chłopaki wybiją mu z głowy de.bilizm:)Damski bokser pie.pszony!!!

Pokażcie jego twarz. Chcę wiedzieć kogo mam się bać na ulicy albo dane osobowe tak jak za jazdę pod wpływem alkoholu. Niech się wstydzi damski bokser!!!!
Koledzy w pace się nim zajmą!!

To ja , nie chwaląc się ,doprowadziłam do opisanego czynu tego biednego mężczyznę. Normalnie nie mógł wysłuchiwać moich kretyńskich wynurzeń i w afekcie tak postąpił.Jestem starą sekutnicą na którą nikt spojrzeć nie chce. Tylko pijanym się podobam. Więc mszczę się na chłopach. Ja wiem , że wyglądam jak siódme dziecko Baby-Jagi ale chłopy przytulcie mnie.

Ty chyba coś ćpasz kobieto opanuj się bo twoje komentarze są drętwe

Znając zycie jego dziewczyna nie złozy zadnego zawiadomenia,i go normalnie wypusczą!!! :angry:

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.