Jeszcze nie koniec procesu pedofila

Fot. Wikipedia

Sąd zlecił przygotowanie dodatkowej opinii biegłych z zzakresu informatyki oraz opinii seksuologicznej w procesie Wojciecha K., byłego duchownego i biskupa Kościoła Starokatolickiego w Polsce, który odpowiada za molestowanie seksualne nieletniego. To kolejna taka sprawa mężczyzny, który był już dwukrotnie karany za przestępstwa seksualne przeciwko dzieciom.

Proces w tej sprawie przed jeleniogórskiem sądem trwa już od 2012 roku. Sąd uzyskał już, m.in. dwie opinie biegłych. Jedna była efektem badania psychologicznego chłopca – ofiary pedofila. Druga to ekspertyza dotycząca treści pornograficznych znalezionych u oskarżonego.

W 2003 roku biskup Wojciech K. został zatrzymany w Jeleniej Górze w ramach policyjnej akcji ścigania szajki pedofilów działających na Dworcu Centralnym w Warszawie. Po tych wydarzeniach Kościół Starokatolicki podjął kroki w celu pozbycia się swojego zwierzchnika, który od początku swej działalności na urzędzie głosił poglądy sprzeczne z doktryną kościoła i nie integrował wspólnoty wiernych. W 2006 roku Wojciech K. został deponowany z urzędu biskupiego i ekskomunikowany.

Mężczyzna trafił potem do Wojcieszowa, gdzie zarządzał domem pogodnej jesieni Adalbertus. Ukrywał tu swoją tożsamość przedstawiając się jako ksiądz Patryk. W 2007 roku Wojciech K. został skazany za czyny pedofilskie z lat 1994-2000. Okazało się, że wówczas, jeszcze jako ksiądz, obcował płciowo z czterema piętnastoletnimi chłopcami. W 2008 roku pedofil ponownie został aresztowany za czyny pedofilskie z gimnazjalistą z Wojcieszowa. Sąd orzekł wobec niego dodatkowo rok więzienia. Obecnie odpowiada z wolnej stopy. Kolejna rozprawa w procesie Wojciecha K. zaplanowana jest na 16 września.

Komentarze (7)

Skoro był już dwukrotnie za to karany, to jego imię i nazwisko powinno być publicznie znane. Co za chory kraj, który chroni przestępców!

Ciekawe jaka byłaby opinia prof Pawłowicz,pochodzącej z Wojcieszowa/chyba walka z religią/

i pewnie też jest przeciw in vitro!

kanalia pedofilska powinna juz dawno byc powieszona za jaja tu nie ma co sadzic,zwyrodnialcow powinno sie zgladzac,scierwo,,,,,,,,,

Dla nieumiejących czytać gość był biskupem STAROKATOLICKIM, jego "stolicą apostolską" był Utrecht w Holandii, gdzie każdy może za określoną sumę pieniędzy dostać święcenia, jakie kto chce: biskupie, kapłańskie ... z Kościołem Katolickim łączyły go tylko sukcesja apostolska, która jest ważna, ale niegodna. U nich tam celibat też nie obowiązuje.

PS: Niektóre kościoły starokatolickie błogosławią małżeństwa homoseksualne, a także dopuszczają do święceń kapłańskich geje i lesbijki.

nazywajmy sprawy po imieniu...... j***c pedala..... !!!!!

Związać za jaja wsadzić na kope siana i podpalić. . .

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.