Na pucharowy mecz Karkonoszy za darmo

Trener Marek Siatrak (po lewej) zapowiada, że jego zawodnicy od pierwszych minut zaatakują rywala.

W najbliższy piątek (11 sierpnia) Karkonosze Jelenia Góra podejmują Pogoń Świerzawa w ramach rozgrywek Pucharu Polski. – Ten mecz kibice będą mogli obejrzeć za darmo – informuje zarząd klubu.

Rywal to jeden z czołowych zespołów ligi okręgowej poprzedniego sezonu. W poprzednim sezonie Pogoń uplasowała się w tabeli za Sudetami Giebułtów oraz Olimpią Kamienna Góra.

W przedsezonowych meczach sparingowych Karkonosze pokonały wspominane Sudety 2:1 natomiast drużyna Pogoni okazała się lepsza od Dębu Siedliska wygrywając 4:2.
Wiele wskazuje, że gospodarze wystąpią w końcu w najmocniejszym składzie. Dotąd bowiem trener Marek Siatrak mocno eksperymentował podczas meczów kontrolnych. Trener biało-niebieskich nie ukrywa, że jego podopieczni zaatakują rywala od pierwszych minut. – Dokonaliśmy dużych wzmocnień w przerwie letniej. Stać nas na dobrą i skuteczną grę, którą będziemy chcieli przekonać jak największą liczbę kibiców, że na tę drużynę warto stawiać i warto jej kibicować – Powiedział nam Marek Siatrak.
Mecz odbędzie się w piątek (11 sierpnia) o godzinie 18:30 na stadion przy ul. Złotniczej 12. Zarząd klubu zachęca kibiców do zabrania na to spotkanie swoich znajomych, członków rodzin, przyjaciół.
 

Komentarze (0)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.