Spotkanie z Lechem Wałęsą odbędzie się

Spotkanie z Lechem Wałęsą odbędzie się

Wiele wskazywało na to, że zapowiadane spotkanie z Lechem Wałęsą w Jeleniej Górze nie dojdzie do skutku. Wobec tragedii rodzinnej zmiana planów byłego prezydenta RP byłaby całkowicie zrozumiała.

Prezydent Wałęsa do Jeleniej Góry przyjedzie, tak jak zapowiadano, 26 stycznia. W ramach cyklu spotkań „Porozmawiajmy o Polsce” spotka się z mieszkańcami miasta i regionu w jeleniogórskim Teatrze Zdrojowym (Cieplice). W porównaniu z pierwotnymi planami zmianie uległa godzina spotkania. Rozpocznie się ono nie o 16.00 a o 18.00 godzinie. Noblista odniesie się do obecnej sytuacji w Polsce i na świecie. W programie przewidziano możliwość zadawania pytań przez mieszkańców. Organizatorem wizyty Lecha Wałęsy w Jeleniej Górze jest Komitet Obrony Demokracji.


 

Komentarze (18)

Zastanawiam się o co chodzi z tym KOD-em i niby jakiej oni bronią demokracji i pytanie dla KOGO???!!! Bo na pewno nie dla szarego zwykłego obywatela naszego kraju. I pytanie co to są za ludzie z tego KOD-u i kto z Jeleniej Góry do nich należy? Zaznaczam że takie rewolucje w sejmie jakie to odstawia PIS (sam ich nie lubię) to samo robiło przez tyle lat partia PO gdy dopchało się do koryta! to ONI! wymyślili te gimnazja, to ONI! podwyższyli ludziom emerytury. Pytanie czy ktoś poszedł do sejmu zaprotestować? Czy ktoś w sejmie blokował obrady gdy ONI dokonywali tych rewolucji na stratę Polskich obywateli? NIE! pomimo że było tak samo jak jest teraz. Po za tymi i innymi rewolucjami za rządzenia partii PO możemy policzyć takie przekręty gdzie ONI powinni siedzieć w więzieniach na kilka lat między innymi, Afera podsłuchowa, afera hazardowa, afera stadionowa, afera autostradowa, afera stoczniowa, afera AmberGold, afera gazowa, Info afera. Grabież oszczędności Polaków z OFE (153 mld zł) - każdemu Polakowi odkładającemu w OFE zabrano 51,5% środków zgromadzonych na koncie w funduszu emerytalnym. Wzrost zadłużenia kraju (z 530 do 984 mld zł), co stanowi 57,8% PKB, a w przeliczeniu na jednego Polaka to 26 478 zł. Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów) - obecnie to blisko 440 tys. urzędników. Blisko 2-milionowa emigracja zarobkowa Polaków. Tych przykładów można mnożyć i mnożyć. Więc się zapytam co to jest ten KOD??? i jakiej oni bronią demokracji? Na pewno nie bronią szarego obywatela naszego kraju, tylko bronią dostępu do pieniędzy dla własnych egoistycznych kieszeń, gdzie im te źródełko zostało nieco przykręcone. W naszym mieście i okolicy mieszka dużo osób które to za komuny i w latach 90-tych kradło robiło przekręty, na przykład jak likwidowano jednostki wojskowe w Polsce to wyżsi rangą wojskowi na ziemiach wojskowych gdzie były jednostki wojskowe, poligony robili przekręty jakich mało, a teraz mają i nie tylko oni, emeryturki czterokrotnie większe od tych co muszą pracować niemal całe życie za pensję minimalną. To gdzie ta sprawiedliwość? Mówi się że Polska jest biedna, guzik prawda Polska jest bogata tylko że mamy duży sztab ludzi którzy Polskę i innych ludzi okradają. Lech Wałęsa to człowiek który zapracował na swój sukces gdzie za życia stawiano mu pomniki, nazwy placów, port lotniczy w Gdański im. Wałęsy. A teraz ten człowiek sam osobiście robi wszystko by to co osiągnął zniszczyć bo broni Polskich zdrajców i złodziei, jak widać jabłko od jabłoni daleko nie upada. To co odstawia partia PIS to prawda taka, że w naszym kraju żadna partia polityczna, nie zrobi nic , "by żyło się lepiej". I tylko wyrzucenie ich wszystkich z polityki jak to zrobili Czesi w 1990 r. coś tutaj da i podstawowa zmiana przepisów które to na dzień dzisiejszy są dobre dla polityka a nie dla zwykłych ludzi w Polsce.

W PEŁNI popieram a do kodu jeleniogórskiego kto nalezy mozna wejsc na strone i zobaczyc i wszystko bedzie jasne . szkoda ze PAN kwiecien siedzi bo juz by był porządek dawno

Trzeba przetrwać władzę proletariuszy z pisu. Póki co konspiracja i uwaga na kapusiów.

Zobowiązanie bolka /archiwum IPN/:
Ja niżej podpisany Wałęsa Lech syn Bolesława i Feliksy urodzony 1943 r. w Popowie .... zobowiązuje się zachować w ścisłej tajemnicy treść przeprowadzonych ze mną rozmów z pracownikiem służby bezpieczeństwa. Jednocześnie zobowiązuje się współpracować ze służbą bezpieczeństwa w wykrywaniu i zwalczaniu wrogów PRL. Informację będę przekazywać na piśmie i będą one polegały na prawdzie. Fakt współpracy ze służbą bezpieczeństwa zobowiązuje się zachować w ścisłej tajemnicy i nie ujawniać nawet przed rodziną. Przekazywane informację będę podpisywał pseudonimem "Bolek".

Jeśli przyjmiemy, że ten dokument jest prawdziwy (a trzeba dużo odwagi, by za prawdę uznać kwity skrywane w szafie zmarłego aparatczyka i komunistycznych nadzorcy służb specjalnych), to również za prawdziwy uznać musimy dokument powstały kilka lat później, w którym SB zamyka współpracę z tym TW z powodu braku sensowynych efektów jego pracy dla SB. I na tym przygoda się skończyła.
Tak więc jeśli istotni Lech Wałęsa był owym TW, to tylko przez krótki czas i bez nadmiernego zaangażowania. A to, co zrobił przez kolejnych kilkanaście lat do roku 1990, to po stokroć przerasta to, co ewentualnie zrobił niecnego tuz po 1970. Czy służby specjalne Watykanu, Wielkiej Brytanii, USA i komitet noblowski to idioci, skoro blisko wspólpracowali i wspierali "bylego TW"? Przepraszam, ale bardziej ufam Janowi Pawłowi II, M. Thatcher, R.Reaganowi itd. itp., niż red. Cenckiewiczowi (który z racji wieku nie pamięta tamtych czasów) i innych domorosłych bohaterów ostatnich lat. Obecne wygumkowywanie Wałęsy i próba zastąpienia go innym santo subito Lechem jest cokolwiek plugawe.

Oj g**** nasz naród, g****.
Panie Prezydencie proszę się nie przejmować poniższymi wpisami.
Są to ludzie o IQ około 60 czyli debile dla ścisłości Debil to człowiek upośledzony umysłowo w stopniu lekkim.
Ich wyprawą roku są coroczne zakupy we Wrocławiu i raz na trzy lata wyjazd na wczasy do Międzyzdroji.
Ludzie którzy nie jeżdżą zagranicę, ktoś powie nie jeżdżą bo ich nie stać ok ale z takim tokiem myślenia to ile można zarabiać:)
Ludzie do których nikt z zagranicy nie przyjeżdża itp itp.
Zawistni jak szeregowy poseł J.K.

Po ile bilety na ten kabaret?

ignoranci! zaproście Kaczyńskiego i z nim porozmawiajcie o demokracji....

Komentarze ...powinny zawierac nasze opinie ,sugestie ,zdanie ...bez obrazania sie nawzajem ...kazdy z nas moze miec swoje zdanie na dany temat...PO na wlasne zyczenie pozbylo sie wladzy i teraz wielki lament bo sie korytko oddala...towarzystwo wzajemnej adoracji mialo sie dobrze ...wystarczylo troche pokory,szacunku dla ludzi ,konkretnego dzialania i mogliby nadal rzadzic ...

Jo escutto montale wesso L.Walensa otero .Ammnoare viso almento ito.Toasse frego salttuare wisso. I tyle z tego zrozumieliście jak zrozumiecie z g****ej gadki prelegenta.

nic smierc syna!
Liczy sie kasa i koryto!

Twoja wypowiedź jest paskudna. Jak śmiesz oceniać człowieka "z góry"?! Jakie koryto? Co Ty bredzisz?

Najgorsze są tzw. "czarne myśli", gdy człowiek jest sam na sam, roztrząsa i pyta dlaczego, "gryzie" go sumienie, jest strapiony.

Wtedy właśnie przejście do porządku dziennego, kontynuowanie obowiązków, przyjazd na umówione spotkania pozwoli szybciej otrząsnąć się, bo na człowieka opłakującego odejście najbliższej mu osoby otoczenie życzliwych ludzi działa kojąco, jak balsam dla duszy.

Po co komu zdrajca i agent Bolek w czerwonej dolinie??

Bolek KODerasta....

Proponuje pracowników UM i dyrekcje szkól i spółek zawołać do robienia frekwencji + bywalców Western City.Beezie dobry kabaret

Jakie miasto taki gość. Miasto żywych trupów bez inwestycji, bez młodych ludzi bo wszyscy wyjechali ale z brudem, złodziejami, żebrakami. Brawo panie prezydencie Jeleniej, gość miasta do którego przyjechał bardzo wiarygodny- Bolek. Mam nadzieję, że PiS wprowadzi dwu kadencyjność i wreście pan zniknie ze stołka, na którym pan nic nie robi dla miasta. Dobrze, że pan zdążył powiesić oświetlenie bożonarodzeniowe na Konopnickej bo by się te pojedyńcze sztuki ludzkie pozabijały w ciemności. Zarżnął pan Jelenią Górę. Wyborcy pana rozliczą- już niedługo

Jakie miasto taki gość. Miasto żywych trupów bez inwestycji, bez młodych ludzi bo wszyscy wyjechali ale z brudem, złodziejami, żebrakami. Brawo panie prezydencie Jeleniej, gość miasta do którego przyjechał bardzo wiarygodny- Bolek. Mam nadzieję, że PiS wprowadzi dwu kadencyjność i wreście pan zniknie ze stołka, na którym pan nic nie robi dla miasta. Dobrze, że pan zdążył powiesić oświetlenie bożonarodzeniowe na Konopnickej bo by się te pojedyńcze sztuki ludzkie pozabijały w ciemności. Zarżnął pan Jelenią Górę. Wyborcy pana rozliczą- już niedługo

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.