Sudety zrewanżują się Politechnice?

W najbliższą sobotę (19 grudnia) koszykarze Sudetów Jelenia Góra podejmują u siebie AZS Politechnikę Poznań w meczu 12. kolejki grupy D II ligi koszykówki. Jeleniogórzanie będą chcieli zrewanżować się rywalom za porażkę w Poznaniu 61:73.

Będzie to pierwsza kolejka rundy rewanżowej. Na inaugurację rozgrywek górą byli poznaniacy, którzy prowadzili niemal przez całe spotkanie, za wyjątkiem połowy pierwszej kwarty. Jeleniogórscy kibice nie mają nic przeciwko, aby w tym meczu było dokładnie odwrotnie: liczą na pewne zwycięstwo Sudetów. Po 11. kolejkach Sudety zajmują 6. miejsce w tabeli z dorobkiem 16 punktów, Politechnika jest na 8. miejscu i ma oczko mniej.

Mecz odbędzie się w sobotę (19 grudnia) w hali MOS przy ul. Sudeckiej 42, początek o godz. 19. Bilet – 5 złotych (dzieci i młodzież do 15 lat – wstęp bezpłatny). W przerwie meczu odbędzie się losowanie nagród, spośród posiadaczy biletów. Do wygrania: szalik, czapka Sudetów i wiele innych upominków.