Teatralna PESTKA na długi weekend!

Teatralna PESTKA na długi weekend!

Od środy, 29 maja do niedzieli, 2 czerwca Jelenia Góra stanie stanie się centrum teatrów awangardowych. MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL TEATRÓW AWANGARDOWYCH PESTKA po raz kolejny proponuje przegląd najciekawszych spektakli awangardowych ostatniego roku. Do Jeleniej Góry przyjadą niezależne teatry z Polski, Czech i Białorusi. Na spektakle w sali widowiskowej i Sali Novej JCK obowiązują wejściówki, które rozdziela organizator imprezy – Jeleniogórskie Centrum Kultury i Stowarzyszenie Teatr Odnaleziony. Dla wszystkich teatromanów PESTKA oferuje spektakl uliczny Teatru Novego Fronta z Pragi – na inaugurację festiwalu, 29 maja o godzinie 20.30 na Placu Ratuszowym.

PESTKA to nie tylko pokazy teatralne. Festiwalowi towarzyszą warsztaty krytyki teatralnej oraz nocne koncerty w Klubie KWADRAT.
Wzorem ubiegłego roku, PESTKA przygotowała ciekawy program dla najmłodszych jeleniogórzan. Na Placu Ratuszowym stanie hala namiotowa, w której od piątku, 31 maja do niedzieli, 2 czerwca w Zaczarowanym Labiryncie dzieciaki będą mogły uczestniczyć w warsztatach cyrkowych, lakowych oraz z... gliny. Zaczarowany Labirynt startuje codziennie w samo południe. Popołudniowe spektakle teatralne dla dzieci – o godzinie 16, a na finał w niedzielę o godzinie 14 i 16 - przygotowały czeskie teatry kukiełkowe!

Komentarze (0)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.