Wiceprezes KARR-u stracił stołek

Leszek Supierz będzie miał nowe zadania w KARR-ze.

Leszek Supierz nie jest już członkiem zarządu Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Został odwołany, ale nadal będzie pracował w tej firmie.

Do tej dymisji doszło w lutym, jednak zarząd nie poinformował o niej. Zmianę potwierdził nam prezes KARR-u Piotr Miedziński. Na pytanie o powody takiej decyzji, odesłał nas do rady nadzorczej.

Leszek Supierz obecnie przebywa na zwolnieniu lekarskim, ale nadal będzie pracował w tej spółce, należącej do Urzędu Marszałkowskiego. Zaproponowano mu stanowisko dyrektorskie a jego zadaniem będzie zarządzanie Galerią Karkonoską. Ma spowodować, że puste powierzchnie zapełnią się handlującymi.
L. Supierz jest prezesem powiatowego PSL-u, a także wiceprzewodniczącym Rady Powiatu Jeleniogórskiego.

Komentarze (28)

"Ma spowodować, że puste powierzchnie zapełnią się handlującymi." - to życzę powodzenia. Zero szans!

Czyli będzie Biedra

Komu potrzebny jest taki twór jak KARR?Instytucja istnieje tylko dla stołków sowicie opłacanych.Odnoszac się do nowego zadania jakim został obarczony pan powiatowy prezes PSL. Życzę mu powodzenia ale na takiego co czyni cuda i z pustego zrobi pełne to on raczej nie wygląda.

A zapytał pan ilu ludzi dzięki KARR dostało dotacje na szkolenia, ilu dostało preferencyjne pożyczki? Sprawdził Pan jakie projektu realizuje? Jak firma w ostatnich latach się rozwnięła i jak wiele proponuje przedsiębiorcom? No nie sądzę :) ale to nasza narodowa cecha, nie znam się to się wypowiem :)

Patrzyłeś na datę artykułu, archeologu z koziej doopy?

Brakuje mi artykułu o zmianach prezesa PSL w Piechowicach,brakuje też artykułu o wykluczeniu b.prezesa z PSL.Czy te braki wynikają z tego,że chodzi o urzędującego burmistrza?Czy Nowiny mają obowiązek pisania tylko dobrze o urzędującej władzy samorządowej?Czy nie ciekawym tematem w roku wyborczym byłby np. artykuł na temat władzy z Ratusza upychającej swoje rodziny na etatach w okolicznych gminach?Itd..itd..

Nowiny mają układ z władzą. Za jakiś czas dziennikarze Nowin zostają rzecznikami spółek miejskich. Patrz - Wiklik lub Rzońca...

Do tej pory nie dał rady jako vice prezes a jako dyrektor sobie poradzi. Śmiech na sali. Ciekawe komu muszą oddać stołek.

Wojtusiowi Smoluszkowi, który aktualnie nie ma roboty. Jest prezesem PSL w Jelonce a mieszka we Wrosku. Jak zostanie prezydentem Jelonki to sprowadzi się do tego miasta.

Ciekaw jestem kiedy poleci mały-wielki prezesunio?

Jak najszybciej tego konusa odwołać.

Co tu pisać o Piechowicach. Obecny nieudolny burmistrz dostał kopa od zarządu i jest NIKIM. Czas na zmianę takiego burmistrza.

Redaktor naczelny powyższego artykułu to tuba propagandową i redaktorek Informatora Piechowickiego. Kolejna tragedia w historii Piechowic.

"redaktor naczelny artykułu"? Qrwa, chłopie, żal mi ciebie...

,, za moich czasow to byl porzadny . Dom Towarowy,a nie jakas tam galerja.Taka rowniez byly przy Bankowej i na pl.Ratuszowym i tam sprzeawali malarze swoje olejne piekne
ozdoby na sciany

kto czyta tego szmatławca nj24, to ma mozg wyjałowiony.Pozdrawiam

Dajcie jemu do pomocy nr.1 z bazaru slynna naciagaczke kaleson , Danuske razem dadza rade. A jak nie to ich razem zwolnimy z pracy.Bedom mogli razem sprzedawac kalesony.

No, ta sprzedawczyni chińskich gaci to ma wywalone na nas na maxa i nawet się z tym nie kryje.

Faktem jest ,że kurkiciol zawsze kurduplem zostanie,mentalnie też.

Ożywić Galerię Karkonoską? No błagam. To umarło tak samo jak Dom Dziecka. Tam tylko stołeczki się zmieniają i nikogo nie interesuje rozwój tych niegdyś handlowych budynków. Tylko w Jeleniej Górze można doprowadzić do takiego zadżumienia . W Legnicy, Wałbrzychu, Bolesławcu czy Świdnicy centra miast żyją mimo galerii w sąsiedztwie . W Jeleniej Górze to nie wychodzi bo do stołeczków przykleja się jakieś partyjne postacie, które są po to żeby co miesiąc zgarniać tysiące złotych w ramach "zasłużonej" pensji. Gdyby im faktycznie zależało to Galeria Karkonoska funkcjonowałaby tak jak kilkanaście lat temu, na każdym piętrze.

a jako, że nie wkleił się link do strony to prosze wejść w zespół pracowników karr!

ale jaja nowiny kasują moje komentarze! napisałem, że wśród pracowników jest większość znajomych króliczka czyli prezeska to Ci to skasowali. To też usuniecie? warto zachować część honoru i nie kasować komentów?

Artykuł na zamówienie polityczne?

Nic od komuny się nie zmieniło, nadał trwa partyjną karuzela stanowisk.

PO-PSL-SLD-KGB i wszystko w temacie. Jak zachachmecic jak capnac dla siebie jak Rysia na stolek posadzic. A jak miasto? Jakie miasto? A co ich tam jakies miasto.

Antek Stefek zapomniałeś o pisie,który przegonił obecnie wszystkich poprzedników

Artykuł jest o Jeleniogórskich stołeczkach i komentarze również. Gdzie ty cudowne dziecko zwane "kali" widzisz PiS w Jeleniej Górze? Jad ci zalał oczy ? Ale już niedługo.

Antek Stefek zapomniałeś o pisie,który przegonił obecnie wszystkich poprzedników

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.