Daniel Lepieszo nowym Sekretarzem Miasta

Daniel Lepieszo(z prawej) został Sekretarzem Miasta

Daniel Lepieszo jest od dzisiaj (1 kwietnia) nowym Sekretarzem Miasta w Jeleniej Górze. 

Daniel Lepieszo w jeleniogórskim magistracie pracuje od 17 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. pełniąc obowiązki związane z wdrożeniem i utrzymaniem systemu zarządzania jakością ISO 9001, kierował też zespołem audytorów wewnętrznych i nadzorował Kontrolę Zarządczą. Od dwóch lat pracował jako naczelnik Wydziału Komunikacji UM w Jeleniej Górze.

Jego awans na Sekretarza Miasta jest rezultatem konkursu wewnętrznego na to stanowisko . W rywalizacji startowało siedmioro konkurentów. Oceniała ich komisja.

- Trzeba stawiać sobie nowe wyzwania - mówi Daniel Lepieszo. -Zawsze dobrze się czułem zarządzając ludźmi i wierzę, że sprawdzę się na nowym stanowisku dodaje. Jest pierwszym mężczyzną - Sekretarzem Miasta. Do tej pory to stanowisko piastowały panie. - Ze wszystkimi miałem okazję pracować i wykorzystam te doświadczenia w nowej pracy - zapewnia Daniel Lepieszo.

- Dotychczasowa praca pana Daniela, jego doświadczenia, umiejętności pracy w zespole predysponowały go na to stanowisko - mówi prezydent Jerzy Łużniak. Jak zapewnił na kolejne nowe stanowiska w urzędzie będą także ogłaszane głównie konkursy wewnętrzne, by dać szansą zdolnym, profesjonalnym i pracowitym urzędnikom.

DSC_0998.JPG
DSC_1001.JPG
DSC_1005.JPG
DSC_1007.JPG
DSC_1011.JPG
DSC_1013.JPG

Komentarze (6)

A dlaczego tylko konkurs wewnętrzny ???
Czy to aby nie jest dyskryminacja ???
Może Pan prezydent złamał prawo ???

Wewnetrzy bo to konkurs dla członków "rodziny" nie dla kazdego

Wydział komunikacji akurat w pamieci mieszkańców niezbyt dobrze sie kojarzy .Godzinami trzeba było stac w kolejkach by zajejestrowac pojazd.Odpowiedzialnym za organizacje pracy był nowomianowany sekretarz.Jak tak bedzie organizował pracę jak w Wydz.komunikacji to raczej sukcesów nie wrózy.Cyba ze o to chodzi

Ważne ze zostało w rodzinie.

Jakieś obowiązki sekretarz ma ?

chyba takie same jak sekretarka-kawa ,herbata,ciastka,telefon,kalendarz ,ksero itp...

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.