Demonstracyjne wyjście radnych w Mysłakowicach

Demonstracyjne wyjście radnych w Mysłakowicach

Ośmiu radnych opuściło sesję rady wkrótce po jej rozpoczęciu w proteście przeciwko atmosferze w radzie. Tę atmosferę ma psuć działalność radnego Bogusława Kempińskiego, który podał pięcioro radnych do sądu, składał też na swoich adwersarzy doniesienia do prokuratury oraz urzędu skarbowego.

 

Zaczęło się od oświadczenia Andrzeja Masztalerza, jednego z tych, którym radny Kempiński wytoczył sprawę w sądzie. Przypomniał, że na początku kadencji rada była zjednoczona, radni sobie ufali, i toczyły się rzeczowe dyskusje na temat gminnych spraw. - Mieliśmy wspólna wizje rozwoju – podkreślał. Z czasem to się zmieniło. - Zamiast myśleć o sprawach gminy, myślę teraz jak wybronić się przed sądem, skąd wziąć pieniądze na adwokata. Pan radny Kempiński w ramach swojej dziwnej polityki pozwał pięciu radnych do sądu, pisał donosy do skarbówki i prokuratury. Myślę, że pan radny powinien na każdej sesji składać sprawozdania, ile w miesiącu wystosował pozwów sądowych, ile donosów do innych instytucji. Ja nie chcę być ciągany po sądach, życie jest piękne a zdrowie najważniejsze – mówił radny Masztalerz. Wyraził protest przeciwko działaniom radnego Kempińskiego i w jego ramach opuścił sesję rady gminy. Tuż po wystąpieniu i wyjściu Andrzeja Masztalerza, salę opuściło jeszcze siedmiu radnych. W ten sposób rada straciła moc podejmowania uchwał, nie było quorum. Mimo tego, radni omówili punkty przewidziane w porządku obrad, ale nie podejmowali żadnych uchwał. Sesja trwała do około 14 godziny.

 

Bogusław Kempiński zachowania grupy radnych nie rozumie. - To ja jestem poszkodowany, bo przecież we wniosku o odwołanie mnie z funkcji wiceprzewodniczącego rady sprzed prawie roku pięciu radnych napisało o mnie nieprawdę. To potwierdził sąd – ocenił.

4.jpg
1.jpg
3.jpg

Komentarze (41)

Ale wstyd... Reprezentanci mieszkańców? Hahaha, no pięknie się dzieje w tej gminie...

Pan Kempiński ma dom w Jeleniej Górze na Wiśniowej, więc skąd Mysłakowice? A kompetencje ma ws sądów,us itp, niejednokrotnie był w nich stroną pozwaną (KEMBUD)

W Karpnikach też ma, od urodzenia. Jeśli posiadam dom w Saint Tropez, to może powinienem tam zostać radnym? Chyba liczy się miejsce zameldowania, a nie miejsce, gdzie ktoś ma dom.

Człowiek o gołębim sercu:):):)

A co z mózgiem?

O Boże, kiedy to się skończy?

Czemu mnie to nie dziwi .... szkodnik pospolity, więcej pozwów niż wzrostu, jak coś takiego może zostać radnym w jakiejkolwiek gminie? Niebywałe

Jak zwykle Karpniki i ich reprezentant.Proponuje aby Pan Kempinski utworzyl nowa gmine w Karpnikach, zostal tam wojtem. Jako zastepce proponuje J.Plachte a na Sekretarza Romka Kuty... Ekipa do rzadzenia w gminie...
Siedzibe proponuje w Sadzie w Jeleniej Gorze zeby blisko mieli...
Jako mieszkaniec domagam sie by radni wzieli sie do pracy w komisjach... Widze probe destabilizacji nowej wladzy. TRZYMAM KCIUKI ZA WOJTA, SKARBNIKA I RADNYCH CHCACYCH ZMIAN. WSTYD MI ZA PANA KEPINSKIEGO. KTO GO WBRAL WOGOLE. KREATOR ZAMIESZANIA. W UBIEGLYM ROKU W MEDIACH OSMIESZAL GMINE, ROK 2017 ROWNIEZ ZACZYNA... APELUJE DO MIESZKANCOW KARPNIK. PRZYWOLAJCIE SWOJEGO RADNEGO DO PORZADKU, BO TO CO WYCZYNIA TO WIELKA PORAZJA DLA GMINY...

Czy mogę się dowiedzieć czy ten mały działa sam czy ma jakichś kompanów w radzie miasta? Jak był u nas to były poszczególne etapy. Zaczynał sam pozywał wszystkich, później zebrał poleczników i ich głaskał, a na końcu swoich komapanów pozywał. Taki ma sposób na życie. Ciężki przypadek.

Jożin z Bażin, Jożin z Karpnik

Ten człowiek w gminie to pokuta za jej wieloletnie grzechy, tylko nie wiadomo kiedy nadejdzie rozgrzeszenie

Problemem gmin,miast,powiatów jest to, że do rad samorządowych wybierani są ludzie bez wykształcenia, bez dystansu, oszołomy. Górę biorą lokalni aferzyści, liderzy różańcowi, potrafiący zamotać prostemu ludowi w głowie tylko po to aby zdobyć głosy. A później już tylko na siłę akcentują swoją obecność w radzie gminy, miasta, powiatu, negując wszystko co się robi, i nie ważne czy w złej czy dobrej wierze. I tak powstaje to małe lokalne prawo.

Czego wyżywiacie się na kempińskim SKORO sąd uznał takich radnych jak masztalerz winnymi. Jak na was ktos by pluł to byście sie patrzyli.Tych pięciu radnych jak pisali paszkwil na kepińskiegoaby go odwołać to musieli się liczyc z koskwencjami. TERAZ panuje znieczulica aby kogoś tylko opluć i nie odpowiadać.

Czego wyżywiacie się na kempińskim SKORO sąd uznał takich radnych jak masztalerz winnymi. Jak na was ktos by pluł to byście sie patrzyli.Tych pięciu radnych jak pisali paszkwil na kepińskiegoaby go odwołać to musieli się liczyc z koskwencjami. TERAZ panuje znieczulica aby kogoś tylko opluć i nie odpowiadać.

Czego wyżywiacie się na kempińskim SKORO sąd uznał takich radnych jak masztalerz winnymi. Jak na was ktos by pluł to byście sie patrzyli.Tych pięciu radnych jak pisali paszkwil na kepińskiegoaby go odwołać to musieli się liczyc z koskwencjami. TERAZ panuje znieczulica aby kogoś tylko opluć i nie odpowiadać.

Czego wyżywiacie się na kempińskim SKORO sąd uznał takich radnych jak masztalerz winnymi. Jak na was ktos by pluł to byście sie patrzyli.Tych pięciu radnych jak pisali paszkwil na kepińskiegoaby go odwołać to musieli się liczyc z koskwencjami. TERAZ panuje znieczulica aby kogoś tylko opluć i nie odpowiadać.

I jeszcze jedno oto pan masztalerz na początku broni ''skarbnika który pobił radnegoo 30 lat starszego[tutaj też wkomentażu ktos chwali tego skarbnika ktory wyrywał umywalki oraz wójta przeciwko któremu prokuratura wszczeła trzy naruszenia przpisów kodeksu karnego]a Masztalerz przyznał się ze chodził za wójtem aby ten oniżył podatek jego sąsiadowi za co zostałodwołany z w-ce przewdniczącevgo rady. TO KTO TUTAJ JEST LESZY GIGUŚ.

Co za brednie, człowieku opanuj się, bierze cię już całkiem na starość. Szkoda cię chłopie. Skąd ty bierzesz to wszystko, człowieku opanuj się. A zanim głupoty opublikujesz to sprawdź to wcześniej, i lepiej nie w Karpnikach. Ośmieszasz się

Kup sobie najpierw słownik ortograficzny.

PANIE redaktorze proszę pisać także że to najpierw tych pięciu radnych donieśli na kempińskiego nieprawde a kempiński napisałprawde bo sąd to potwierdził a ci co piszą o starych kotletach kempińskiego to już to nie chwyta.

OBROŃCA I WIERNY PAŹ Z BUKOWCA ZAPOMNIAŁ JAK SCHRONISKO ZA PÓŁDARMO DOSTAŁ , TO JUŻ TEŻ BYŁO NA CELOWNIKU BOGUSIA NA PROSTEJ DRODZE DO PROKURATURY, ALE NIESTETY STRONY SIĘ POZAMIENIAŁY. KTO MIECZEM WOJUJE, MIECZEM OBRYWA.

Domów można mieć kilka na całym świecie, spać w burdelu i jakie to ma znaczenie gdzie się jest radnym. Co to komuna czy pisuarowe myślenie ?

Co za czasy Radnemu nie wolno zwrócić uwagi oj oj. Co innego jest mieć apetyt na władzę i chęć posiadania władzy. Antygona- Sofokles już mówił o konfliktach jakie istnieje pomiędzy racjami władcy,a racjami jednostki i ukazał, do czego może doprowadzić sytuacja, w której władca głuchy jest na argumenty swoich poddanych.

jeśli byś się wysilił panie radny to byś wiedział że kolegium odwoławcze nakazało zwrócić gminie nienależne podatki sąsiadowi a tak jesteś w du--pie

Aktualizacja danych w Karpnikach zawiera wirusy.

Modli się pod figurą,a diabła ma za skórą.

Straszne, biedni BEZRADNI wyszli w proteście z sali :D
"Mieliśmy wspólną wizję rozwoju", zapomniał pan dodać, rozwoju Łomnicy i Mysłakowic.
Bardzo dobrze, że Bogusław walczy o swoje.
Njawyższy czas rozwalić tą klikę razem z pseudo wójtem i skarnikiem, który jest jak chorągiewka na wietrze.
Zapomniał już jak za Piotrowskiego był przeciw Ormanowi, a teraz razem wódeczkę przyjaciele piją na wszelkiego rodzaju imprezach.
I nie ma co się dziwić, że klub sportowy w Mysłakowicach czy Łomnicy dostaje kupę kasy na działalność a inni ochłap. To samo ze strażakami.
Pozostaje zorganizować suto zakrapiane imprezy i wtedy można coś będzie załatwić.
Całe szczęście do wyborów coraz bliżej.

Dobrze że będzie dwukadencyjność, bo na takich ślepych głąbów ja wy już na szczęście nikt nie będzie musiał patrzeć i wysłuchiwać. Już wystarczająco pozbijaliście lody, a teraz oderwani od źródełka pękają ze złości. POZA TYM MOŻECIE SOBIE TYLKO POKRZYCZEĆ I POMIAŁCZEĆ

teraz Pan Kempiński ma darmową reklamę:) Zrobiliście mu prezent. a nie prościej było jak jest możliwe - macie ustawowa większość skreślić go z wszystkich komisji a diety ustalić tak, że radny niebędący członkiem otrzymuje minimum symboliczną złotówkę? 8 radnych może zatrząść gminą a poprzestaje na ostentacyjnym opuszczeniu sali???

Panie i Panowie radni gminy Mysłakowice, działajcie dla mieszkańców gminy i nie dajcie się zastraszyć. To nie wasza wina że musicie się zadawać i chodzić po Sądach zamiast pomagać mieszkańcom. Może właśnie komuś o to chodzi. Jedna rada: trzymajcie się razem a wygracie i obronicie godność swoją i mieszkańców. Jak się dacie zastraszyć i rozproszycie się - przegracie wszystko.

Dziwię się że Kempińskiego ciągle gdzieś jeszcze wybierają.Ten człowiek niech zrobi porządek od siebie .Wszędzie gdzie się pojawi jest dziwna zadyma z jego udziałem.
Karpniki mają "porządnego " przedstawiciela tylko pozazdrościć wstydu z reszt≥a jak zwykle.Na dodatek Pan Kempiński jest w radzie parafialnej w Karpnikach daje to też do myślenia dlaczego w niej jest taki człowiek

DO moc Z wami I DO MYSLACY OTO ODEZWALI SIĘ CHYBA KATOLICY BO PODWAŻAJĄ PARAFIALNOŚĆ KEMPIŃSKIEGO I JEGO DZIAŁANIA ALE ROBIĄ TO GORZEJ NIZ ON PONIEWAŻ UJADAJĄ JAK PIESKI ZA PŁOTEM. MASZ PRAWDZIWE ZARZUTY NAPISZ DO RADY GMINY ,NAPISZ DO PARAFI I SIĘ ''B..... OWIECZKI;;WSZEDZIE PODPISZCIE.

Zamiwszanie robia ludzie, ktorzy przez lata robili lody na gminie. Po 16 latach wladze w gminie posiadaja nowi ludzie i nowi radni. Dziwnym trafem do sadow z pozwami chodza ci, ktorzy rzadzili wczesniej...Adam Z, Janek P, Bogdan P... Proba zastraszenia nowych? ZYCZE PRZELAMANIA IMPASU. NOWYM RADNYM WYTRWALOSCI W WALCE Z BETONEM..

Bogdan to człowiek od robienia zadym, najpierw kolega po czasie wróg. Stary układ robi swoje a młodzi niedoświadczeni! W większości siła, albo razem wygracie albo "zgon". Boguś w PSL-u robił podobne numery, przegrał bo się go nie bali. W Karpnikach znam wielu mieszkańców godnych zaufania i nie musi ich reprezentować ktoś z Jeleniej Góry.

Skoro są domysły że schronisko w Bukowcu było kupione za pół ceny przez radnego to trzeba to sprawdzić i tyle. Faktycznie ,że na stronach gminy nie ma nic na ten temat a to już trochę podejrzane

Mam głęboko w poważaniu kłótnie radnych. Skoro się kłócą to znaczy, że się do tej roboty nie nadają. Proszę ich pytać o konkrety i pomysły na powodzenie mieszkańców a to czy ktoś wyszedł ze spotkania czy nie to mieszańców nie interesuje. Proszę Nowiny aby wreszcie zrobiły art. na temat propozycji prezydenta JG co ma do zaoferowania swoim mieszkańcom oprócz wymarłego i brudnego miasta. Póki co odbieranie i wręczanie kwiatów na galach i temu podobnych rautach nie wymaga funkcji prezydenta miasta. Zrobi to każdy inny a i pewnie będzie schludniej i czyściej wyglądał. Czy redaktorzy z Nowin mają dość odwagi aby zapytać co prezydent JG ma do zaproponowania? Czytelnicy czekają z utęsknieniem na ciekawy art.

LUDZIE tonie jest straszenie tu są podane wyroki przeciwko tym ALA poszkodowanym radnym za opluwanie i to nie ważne kogo,to przyszło z góry pluć i cicho.

Pani Jadwiga to złota kobieta bo odważyła się powiedzieć prawdę.Zobaczycie jeszcze prawda zwycięży!Takich ludzi potrzeba w radzie ,a nie jak ten co tylko mąci i do sądu podaje.

J.CH nie została skazana a sprawa została umorzona. A to jest ogromna różnica. Czas jeszcze pokaże kto wygrał, a kto przegrał.

Każdy pisze na każdego, Bogdan mistrz , inni staną za radnymi, a ja mówie co tam się dzieje ???? szopki za pieniądze mieszkańców, odwołać towarzystwo , ukarac wszystkich i tyle, robią smietnik w gminie i raczej się to nie zmieni;/

To co jest z tym schroniskiem, zostało wtłudzone?

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.