Jerzy Pokój startuje w wyborach. Już wykluczony został z PO

Jerzy Pokój startuje w wyborach. Już wykluczony został z PO

– Założyłem własny komitet i będę kandydował do Senatu – potwierdza Jerzy Pokój, przewodniczący rady powiatu jeleniogórskiego i współzałożyciel Platformy Obywatelskiej w regionie jeleniogórskim.

J. Pokój miał być kandydatem Platformy Obywatelskiej do Senatu, ale zarząd regionu ostatecznie zdecydował, że postawi na Huberta Papaja.

– Decyzja jest jednoznaczna. Jeżeli w okręgu, w którym jestem szefem Platformy Obywatelskiej, dostaję największą ilość głosów podczas wszystkich wyborów, jestem rekomendowany przez cztery zarządy powiatowe partii do Senatu i partia ma mnie w nosie, to ja nie mam innego wyjścia – mówi Jerzy Pokój. – Przecież nie mogę zostawić tych wszystkich ludzi, którzy przez tyle lat mnie wspierali, są ze mną. To oni tak naprawdę założyli komitet dla mnie i mnie wspierają. Myślę, że przez te wszystkie lata pracy w samorządzie pokazałem skuteczność, troskę o ten region i chcę dalej to kontynuować.
Liczy się, że mogą go spotkać konsekwencje ze strony partii.

– Partia nie jest elementem życia, ale instrumentem. Jeżeli partia uważa, że w tym momencie jest ponad, to ja nie mam innego wyjścia, jak założyć własny komitet i dalej wspierać region – dodał Jerzy Pokój. 

J. Pokój będzie więc kandydatem niezależnym. – Na to wychodzi – podsumowuje.

 

AKTUALIZACJA

We wtorek wieczorem Zarząd Krajowy Platformy Obywatelskiej podjął decyzję o wykluczeniu Jerzego Pokoja z członkostwa w partii. – Chodzi o to, by uniknąć sytuacji wprowadzania w błąd wyborców. Można by było odnieść wrażenie, że jest dwóch kandydatów do Senatu w tym okręgu z naszej partii. Tymczasem jedynym kandydatem Platformy Obywatelskiej jest Hubert Papaj – powiedział Michał Jaros, sekretarz dolnośląskiej PO.

Komentarze (67)

I znów Papaj przegra, a jego okolici, w tym przewodniczący Rady Miasta ze wsi Dziwiszów, umrą z rozpaczy :)))))))))))))))

Nie mogę zostawić tych wszystkich ludzi... czytaj: nie mogę zrezygnować z dotacji, dofinansowań i wpływów.

Najlepiej niech wystartuje do kuchni.

Teraz wychodzi kto kim jest. Jak wybierali to było dobrze a jak sie okazało ze startują młodsi to wielce obrażony hahaha Temu panu już dziekujemy czas na nowych młodszych ludzi którzy chcą cos dla miasta zrobić a nie tylko doczekać do emeryturki Dosc starego układu w Jeleniej

Panie Jerzy przypominam, że do rady powiatu jeleniogórskiego podczas ostatnich wyborów samorządowych największą ilość głosów w okręgu Karpacz Podgórzyn Dostał Krzysztof Wiśniewski a nie Pan

Szkoda gadać ten facet wszedzie chce byc i na każdy stołek startuje Stary układ w mieście walczy o życie mam nadzieje ze mieszkańcy teraz wybiorą nowych Ten pan startować to sobie może w zawodach na osłach

PO powstała w 2001 r. także w Jeleniej Górze. Od kiedy Jerzy Pokój należy do PO, niech nie ściemnia, że jest współzałożyciel Platformy Obywatelskiej w regionie jeleniogórskim. Jego start w wyborach do Senatu spowoduje, że głosy PO rozłożą się na Huberta Papaja i Jerzego Pokoja. Efekt będzie taki, że senatorem zostanie przedstawiciel PIS-u. Oczekuje, że Zarząd PO potępi rozbijackie działania Jerzego Pokoja i tak jak w przypadku Jerzego Łuźniaka i jego kolegów wywali Go z PO. Oby jak najszybciej, jeszcze przed wyborami.

A co z programem, który obiecał Pan zrealizować w czteroletniej kadencji będąc w radzie powiatu. Czy to nie jest nabijanie w butelkę wyborców, którzy oddali na Pana głos.

A czy ktoś jeszcze z normalnych ludzi chce głosować na oszustów ,karierowiczy ,sprzedawczyków polskiego interesu czyli na PO-munistów tudzież ich zakamuflowanych PO-mocników ?

A czy ktoś jeszcze z normalnych ludzi chce głosować na oszustów ,karierowiczy ,sprzedawczyków polskiego interesu czyli na PO-munistów tudzież ich zakamuflowanych PO-mocników ?

Starszym już dziękujemy. Mieli czas, aby coś zmienić. Teraz pora na młode, pełne pomysłów pokolenie !

''Starszym już dziękujemy. Mieli czas, aby coś zmienić. Teraz pora na młode, pełne pomysłów pokolenie !''- czytaj:
Starzy już się nachapali, teraz chcą się nachapać młodzi?
Ale to już było, ''pajdokracja'' też nie zdała egzaminu.

Umieram z ciekawości! Prosze wymienić, mój drogi Anonim326 chociaz kilka tych pomysłów. Jak rozumiem to "pełne" oznacza co najmniej kilkaset.

Pajdokracja nadzieją prawdziwych Polaków ;)

Panie Jerzy.
Ma Pan wybór, jak najbardziej ma!!!
Powinien Pan dać przykład jak można dokonywać zmian pokoleniowych.
Powinien Pan wskazać młodego, zdolnego, energicznego następcę i powinien Pan powiedzieć "wszem i wobec" - " My starzy i doświadczeni stawiamy na młodych i zdolnych", "Nam należy się zasłużony odpoczynek, ale służymy radą i doświadczeniem".
A tak to przekaz jest taki:
-Ledwo chodzę,ledwo zipię, w krzyżu mnie strzyka, w boku mnie łupie - ale od żłobu odgonić się nie dam. -
-Nie liczy się nic, moje się liczy-
Tak to Panie Jerzy widzą wszyscy. Pańskie postępowanie jest przykre.

Sandokanie /Miedziński, Papaju/ Ukrywacie się tradycyjnie pod kilkoma nickami. wy juz nie jesteście młodzi. Wy już jesteście za starzy.

Ja nawet nie jestem w PO. Nie wiem kogo powinien wskazać Pokój. Nie przepadam za PO i nie głosowałem nigdy na członka tej partii. Wiem jedno, powinna nastąpić zmiana pokoleniowa i tyle. Pan Jerzy Pokój jest już "zmęczony polityką". Powinien odejść na zasłużony spoczynek. Powinien też wskazać godnego siebie następcę. Niekoniecznie Miedzińskiego czy Papaja. Przez lata pracy w aparacie partyjnym powinien jako mentor wykształcić swojego następcę. Jak go nie ma to znaczy, że nie zasługuje na głos odpowiedzialnego wyborcy.
Powinien dać sobie spokój z polityką. Zadbać o zdrowie, z głodu nie umrze. Jak mawiał pewien zapewne bliski mu mentalnie polityk. Ważne jest jak się kończy. Zarówno jeden jak i drugi kończą raczej żałośnie.

Mazura tez wykolegował

To jakiś taniec?

Rafał Mazur z Piechowic został wykolegowany.

Biedny ten Mazur.
Teraz wypłakuje się w rękaw żony.

ten Mazur strasznie boi się swojej żony.

Biedny Rafał Mazur

Senat z założenia powinien być złożony z ludzi doświadczonych i mądrych życiowo. Rozumiem pana intencje i stanowisko. Dam panu szansę, po raz ostatni.

I ja mam rozumieć, że p. Papaj takim człowiekiem jest?? Śmiechu warte...

Qu*wa papaj wraca jak smrod. Kiedy wreszcie pozbedziemy sie tego buca!

Tam gdzie dwóch się bije tam wygra Mróz z PiS

i bardzo dobrze, a PO naprawdę nie żal nic pan nie traci.

Kim sa tacy jak Papaj,miedzinski czy ten ***** Mazur do Pokoja?.Niech sie od Niego jeszcze uczą!!.Mazur niech zrobi ze soba porządek a następnie robi karjerę.Papaj ma juz dosc od Polaków i PO.najpierw Szpital potem fundusz środowiska.Teraz precz od Senatu.

Z chwilą usunięcia Schetyna z 1 w regionie ,kończy się układ koryciarzy.Pokój będzie miał spokój na ranczo,Zawiła dokończy Jelenią Górę[patrz rozwój Bolesławca]a PiS wszystkich pogodzi.

http

"Przecież nie mogę zostawić tych wszystkich ludzi,..." Panie Pokój to ludzie pana zostawia, nawet ci których Pan się nie spodziewa. Pan czas już minął, wystarczy szkód które Pan narobił z kolesiami schetynowcami. Dziękujemy Panu raz na zawsze za Pana opiekuńczość nad regionem damy sobie rade bez Pana

Jerzy Pokój wyleciał z Platformy Obywatelskiej :

Ciekawe kto będzie ganiał kozy i osły po western citi? he

co, próba ucieczki w immunitet przed nadchodzącymi szybkim krokiem rozliczeniami? m.in. za szpital i za zakotwiczenie tam nieudaczników woźniaka i markiewicza ? Nie uda się, czas rozliczeń nadchodzi , przed odpowiedzialnością nie ucieknie pan panie pokój

Panie Pokój daj Pan spokój. Platforma tonie i żeby Papaj zjadł tonę szpinaku już dawno po Was wszystkich. Społeczeństwo się poznało jacy jesteście a Papaj to taki sam jak cała PO i Kopaczka

Pan Pokój realizowal juz raz pokojowy "plan dla Marcina". Jest człowiekiem czułym na ludzka ( wtym swoja) krzywdę. A wy ciagle czepiacie się go i czepiacie. Oby was na lasso nie zlapał i nie POprzeciągał :)

Ani na karierowicza Papaja, ani na starego cwaniaka Pokoja głosować nie będę. Jeden warty drugiego obaj ohydne cwaniaki.

jeleniogórsko-dolnośląska platforma

Minimalizuje się różnica pomiędzy PO i PIS, takie same "przepychanki" obrażanie się i wolta programowo-światopoglądowa. Czy Ty wyborco, nie widzisz co tu jest "grane", niebawem pójdziesz (być może) na wybory,dając mandat komuś na 4 lata i czy Twój wybraniec będzie tak właściwie dbał o Ciebie, czy też wyłącznie o siebie (np.trzech "turystów" Madryckich)? Chyba tylko PSL posiadł tak wybitne wzajemne powiązania kunktatorskie, że tam już nie ma "niezadowolonych" - żelazny koalicjant, nie do "ruszenia".
Ludzie, idźcie do wyborów, ale z pełną świadomością, nie kierując się "obietnicami"!

Pilny uczeń Makiawelego.Wszak PO pada ,to trzeba odejść.Tak prosto nie wypada.WięC metoda prosta .Wystartować samodzielnie.,z góry wiedząc o przegranej.I czekać na propozycje silniejszego,Z Takim niby to politykiem a politykierem ,to tylko krąść i na ranczu się wylegiwać.

Oczywiście konie.

Startuj człowieku - od lat działasz publicznie w jeleniogórskim i masz coś do powiedzenia o efektach swojej działalności. Kim jest Hubert Papaj - wskakujący na stołki z publiczną kasą

Nadzwyczaj mściwe zachowanie papajowców, którzy szybko donieśli do Wrocławia na Pokoja. Trudno tu nie skomentować zachowanie wrocławskich kacyków: Jarosa i pewnie także wzorowego abstynenta Protasa: jeśli PO przegra to w dużej mierze dzięki takim jak wy.

Nie!!! dla Platformy Nie!!! dla Papaja

To ja chetnie poslu**** czy poczytam o zaslugach dla kotliny. Konkrety prosze ...

A mamy choćby Western - Citi. Starczy?

Starczy to jest uwiąd. A taranem palnij się w pusty łeb.
Daj mi takie dofinansowanie z Unii i układy to wybuduję ci prom kosmiczny, a nie utytłaną w błocie stajenkę.

Pytalam o zaslugi dla kotliny a nie dla swojego portfela i meczenia zwierząt ...

Nareszcie kara spotkała Pana Pokoja. A tak kochał politykę jak oświadczył w NJ ... Teraz pora na Rade Powiatu która niezwłocznie powinna odwołać tego Pana ze stanowiska Przewodniczącego Rady.
" Partia nie jest elementem życia, ale instrumentem " jak widać pycha znalazła swój finał

Patrzcie a niedawno co wyprawiał z Grzesiem.

Karierowicz "spadochroniarz" Papaj i były "czerwony" Pokój .... Ładna alternatywa !!!

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.