M. Machałek nie będzie kandydatką na prezydenta

M. Machałek nie będzie kandydatką na prezydenta

Do wyborów samorządowych jeszcze trochę czasu, ale partie i środowiska już muszą typować swoich kandydatów, aby móc realizować swoje kampanijne strategie, zwłaszcza te długofalowe. Takie rozmowy trwają także w Prawie i Sprawiedliwości. Wiele wskazuje na to, że tym razem partia ta nie wystawi Marzeny Machałek jako kandydatki na prezydenta Jeleniej Góry.

 

- Co do kandydata PiS na prezydenta Jeleniej Góry, to ta decyzja zapadnie jesienią tego roku. Po planowanym majowym kongresie i wyborach w strukturach lokalnych. Nie chciałbym dziś mówić o nazwiskach. Mogę powiedzieć, że rozważane są dwie kandydatury. Obaj to mężczyźni – powiedział nam Krzysztof Mróz, senator Prawa i Sprawiedliwości z Jeleniej Góry.

Inny szeregowy działacz PiS przyznaje, że postawienie w tych wyborach na dzisiejszą wiceminister edukacji, jako przyszłą gospodynię jeleniogórskiego ratusza, nie wydaje się prawdopodobne, bo jej wejście do rządu i firmowanie reformy edukacji może okazać się obciążające. - 2018 rok to będzie czas tuż po reformie oświaty. Bałagan, zwolnienia, zmniejszenie ilości godzin i zarobków nauczycieli, to nie będzie dobra legenda dla kandydatki, która pracowała w ministerstwie edukacji – ocenia. Dziś za przeprowadzeniem referendum w sprawie wprowadzenia reformy edukacji, mimo że jest ona wdrażana, a rady miast i gmin przegłosowały już nową siatkę szkół, wciąż opowiada się 55 proc. obywateli (sondaż Kantar Millward Brown dla TVN). 

Komentarze (44)

Poseł Machałek już kilka lat temu startowała na prezydenta Jeleniej Góry.
Poniosła totalna porazkę. Zajęła ostatnie miejsce.

Radny Ireneusz Łojek przewyższa zdecydowanie poseł Machałek. On powinien startować na prezydenta Jeleniej Góry.

Marzena Machałek powinna wystartować na prezydenta Jeleniej Góry:

1) Przegra i zdobędzie ostatnie miejsce,
2) Dużo radości będzie z tego w naszym lokalnym jeleniogórsko - legnickim PiS-ie, bo Machałek nie jest lubiana,
3) Machałek zwyczajowo pojedzie do Warszawy na skargę i powie ze łzami w oczach, że wydała masę pieniędzy na kampanię wyborczą,
4) Dużo radości będzie w Warszawie, bo Machałek też tam nie jest lubiana przez większość.

Panie Senatorze czy to zostalo ustalone z Prezesem czy z obywatelem Rydzykiem?

Ja tylko tak pytam przez grzeczność.

Oczywistym i jedynym kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na stanowisko Prezydenta Jeleniej Góry jest lider jeleniogórskich struktur - Pan Senator Krzysztof Mróz. Każde inne nazwisko byłoby niestosowne. Pan Łojek mimo wysługi lat i licznych zasług przy Senatorze wypada blado i nijako.

Piszesz non stop to samo ile mozna,wtedy moze i wynik był kiepski ale jak by on wygladał teraz?W wyborach do sejmu za to uzyskała bardzo mocny mandat w przeciwieństwie do skompromitowanej czernow

do janek z lasu

Zofia Czernow jest świetnym posłem i jesteśmy z niej dumni. A najgorszym posłem w naszym regionie jest Marzena Machałek.

mogła by zostać na tym kilimandzaro,raczej pod bo nie weszła

Kamień spadł mi z serca!!!

Ja , ja, ja chce być prezydentem. Co potrafisz? Nic, ale jestem z PIS. Czy już zabrakło normalnych, odpowiedzialnych i gospodarnych?

Panie senatorze to błąd, aby już teraz nie forować panią Marzenę naszą kochaną.Nabierze wiele doświadczenia na dzisiejszym swoim stanowisku.A reforma dla naszych pociech da więcej, aniżeli raj na ziemi.Będą bardziej patriotyczne ,katolickie ,posłuszne i najmądrzejsze.w Europie.I nie przemęczone jak wczoraj Kliczko posłany na deski przez murzyna.Bo to piękne uczyć się od 7 roku życia ,a takie Angole posyłają dzieci.do szkoły od czwartego .I potem umieją tylko lać w mordę, jak to uczynił wczoraj ich obywatel

Lokalnego kandydata z PiSu nie ma . Tow. Szymański zaprzepaścił szanse .
Usteczka chirurg ładnie jej zrobił co nie.
Po co rozdawać karty jak PiS nie dotrwa do końca kadencji a może nawet tego roku.

Zapomniałem .jest taki mądry elokwentny ukrywający się pod ksywą "Widz" na blogu Pana Kucharskiego.

Do III sort.
To posłanka Machałek zrobiła operację plastyczną swojej twarzy?

Tu nie chodzi o usta tylko co te usta wymawiają co przekazują mądrego a nie utrwalone slogany.

Z jednego się cieszę że nie wprowadzili inkwizycji i stosów /już bym się smażył/ .

Wszystkim pracującym w pocie czoła w święto 1MAJA wiele pomyślnosci ,zdrowia ,pieniędzy i poprawy finansowej.

Niech się święci 1Maj.

Do III sort
Nie bądź taki pewny, że nie będziesz się smażył. Posłanka Machałek jest pamiętliwa i jesteś już w jej notesie przeciwników zapisany.

Posłanka Machałek ma ok 70 lat. A w tym wieku pamięć szwankuje strasznie.

Średnia wieku w radzie miasta Jeleniej Góry to ok. 70 lat. Najstarsi są radni z SLD i PO, grubo ponad 70 lat.

[quote=III sort]Tu nie chodzi o usta tylko co te usta wymawiają co przekazują mądrego a nie utrwalone slogany.

Z jednego się cieszę że nie wprowadzili inkwizycji i stosów /już bym się smażył/ .

Wszystkim pracującym w pocie czoła w święto 1MAJA wiele pomyślnosci ,zdrowia ,pieniędzy i poprawy finansowej.

Niech się święci 1Maj.[/quote]

Byłeś ubekiem, prima sort?

Niech pobudują lepiej te nowe więzienia, bo będą potrzebne po wyborach jak nigdy. A w celach tylko TV Trwam i Radio Maryja dofinansowane mocno przez obecną władzę.

Po wyborach by było Odwróć tabelę Machałek na czele.

Zawiła do PIS-u

Apeluję aby JESZCZE raz się ZASTANOWIĆ

Jednak w tym grajdole jeleniogórskim mieszka zakompleksione bydło! Łatwo wywnioskować czytając powyższe komentarze

a szkoda dla Pani Machalek to idealne miejsce pracy,bo jest tutaj w poblizu
Kosciol

przecież poseł Machałek jest niewierząca

nie psuj tutaj kobiecie opini ! Kazda porzadny czlonek Pis jest wierzacy

Przecież poseł Machałek już 2 razy rozwodziła się

Każdy kandydat PiS-u ma tak duże szanse na zwycięstwo, jak pani Szydło miała na zwycięstwo w walce przeciwko Donaldowi Tuskowi w Brukseli.Ale nie zawadzi jak PiS wystawi kandydata- ogłoszą po przegranej ,że odnieśli moralne zwycięstwo ;-)

..ale dla Boga i Kosciola Pani Machalek jest zona dla swojego meza ,nawet
po rozwodzie.Moze przystapic do Komuni swietej,ale musi zyc w tz."celbacie",
a to wymaga unikania mezczyzn

Szkoda tylko, że dla Boga to ona tylko przychodzi sobie postać w kościele, o ile w ogóle dla Boga, a nie "pod publiczkę". Zresztą celibat to nie całkowity brak aktywności seksualnej, jak to jest rozumiane przez zdecydowaną większość naszego polskiego społeczeństwa - to zakaz wchodzenia w formalne (kościelne) związki.

Do katolik
O którym mężu poseł Machałek piszesz? Ona 2 razy rozwodziła się. Dla mnie Machałek, to zaprzeczenie dobra.

Tylko nie Łojek błagam... Potrzeba młodych ludzi.

Piotr Iwaniec? Tylko że po objęciu dyrektorskiego stołka, raczej dla niepewnej przyszłości w wyborach z niego nie zrezygnuje, chociaż nie wiadomo, czy nie byłby czarnym koniem wyborów - poparcie ma spore, zwłaszcza wśród młodych i tych, którzy wreszcie chcą realnej zmiany.

- 2018 rok to będzie czas tuż po reformie oświaty. Bałagan, zwolnienia, zmniejszenie ilości godzin i zarobków nauczycieli, to nie będzie dobra legenda- OTO CO NAS CZEKA ZA RZADOW SEKTY PISLAMISTOW!!!!!!

Obawiam się że dochodzi do glosu trzecia siła ONR. W 1933 brunatne koszule organizowały marsze ,starzy Niemcy myśleli że to takie niegroźne wybryki ale przy wsparciu KrK skończyło to się wojną .
.pl/wsensie-tv/all/23003-grabiec-po-o-marszu-wolnosci-ta-manifestacja-jest-wyrzutem-sumienia-dla-pis-wideo-2.

..nie znam osobistych problemow Pani Posel Machalek.,ale ona
jest dobra energia dla PiS -u i na na pewno dobra katoliczka,bo prawdziwy Polak - to katolik - to sa niezapomniane slowa Kaczynskiego

Mówi się, że poseł Machałek ma 3 mieszkania. Warszawa, Jelenia Góra i Kamienna Góra. To Machałek bardzo zamożna jest.

Jak zapewniają przedstawiciele PiS reforma oświaty nie niesie żadnych zagrożeń dla nauczycieli, a tu czytamy podobno z ust PiS-owca: "Bałagan, zwolnienia, zmniejszenie ilości godzin i zarobków nauczycieli, to nie będzie dobra legenda dla kandydatki, która pracowała w ministerstwie edukacji" wiec jaka jest prawda?

jakiś pisowiec w ratuszu trenowany

Wypowiedz senatora jest niedorzeczna a nawet g****a.Wszyscy w Jeleniej Górze dobrze wiedzą ja pan senator wiereny sługa posła Lipinskiego zwalcaja Pania Machałek na kazdym kroku. Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada Oby kandydatem na Prezydenta nie był ani radny Łojek ani senator Mróz.. Jeden i drugi byli kiepskimi radnymi którzy nic konkretnego nie zrobili dla miasta i ludzi

Radny Łojek przewyższa poseł Machałek. Jest bardziej wykształcony, wyważony, kulturalny. Jest przystojny, a Machałek, to już babcia. Ludzie Łojka lubią, a poseł Machałek nie jest lubiana. Machałek powinna odejść na emeryturę. Nawet PiS ucieszyłby się z tego.

Panie redaktorze, proszę o ujawnienie nazwiska "innego szeregowego działacza PiS". Rozumiem, że każdy - nawet działacz PiS, może mieć swoje zdanie ale podpinanie wypowiedzi anonimowego "szeregowego działacza" pod wypowiedź senatora nie budzi zaufania i przypomina "dobre" czasy komuny. Tym bardziej, że jeśli ktoś jest "działaczem" partyjnym to zapewne nie zależy mu na poufności wypowiedzi lecz aby jego zdanie poznało szersze grono towarzyszy partyjnych.

"że rozważane są dwie kandydatury. Obaj to mężczyźni" - czyli jednak Machałek będzie kandydować?!

"2018 rok to będzie czas tuż po reformie oświaty. Bałagan, zwolnienia, zmniejszenie ilości godzin i zarobków nauczycieli, to nie będzie dobra legenda dla kandydatki, która pracowała w ministerstwie edukacji – ocenia" Ale wypowiedz kuriozalna ptaka który robie w swoje gniazdo. Panie senatorze wstyd,ze pan jest senatorem to jest niegodziwe co Pan mówi i wydaje sobie Pan tym świadectwo niedobre...kwalifikujace Pana na kurs dobrego wychowania!!!

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.