Pieszy potrącony przez samochód?

Pieszy potrącony przez samochód?

65-letni mężczyzna trafił do szpitala. Wszystko wskazuje na to, że został potrącony przez samochód a kierowca uciekł z miejsca zdarzenia.

Było to wczoraj około godziny 14. przy ulicy Grunwaldzkiej w Świeradowie-Zdroju.
– Jak się okazało, pieszy był nietrzeźwy. W jego organizmie było 1,6 promila - informuje Dagmara Hołod, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu. – Mężczyzna ma obrażenia głowy.
Nie wiadomo dokładnie, jak doszło do tego zdarzenia. Poszkodowany szedł poboczem w stronę Orłowic. – Z jego relacji wynika, potrącił go przejeżdżający samochód. Trwają ustalenia, poszukiwani są świadkowie tego zdarzenia – mówi nadkomisarz Hołod.
Na miejscu był patrol policji oraz zespół pogotowia ratunkowego. Drogą ze Świeradowa do Orłowic chodzi sporo pieszych. Kto ma jakieś informacje na temat tego zdarzenia, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Lubaniu, tel. 75 722 90 00.

Komentarze (1)

ech... zmorą polskich dróg nie piesi poruszający się poza terenami zabudowanymi, ale niewidoczni piesi, którzy poruszają się w obrębie obszarów zabudowanych, po czymś co dumnie nosi nazwę ulicy, a nie posiada ani pobocza, ani chodnika , ani jakiegokolwiek oświetlenia...

a tego ciula który potrącił i uciekł... to tylko złapać, zawinąć w czarny worek i położyć na noc na środku tej samej ulicy.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.