Ulica Grottgera wreszcie otwarta

Ulica Grottgera wreszcie otwarta

Zakończył się długo oczekiwany koniec remontu ulicy Grottgera w Jeleniej Górze. To znacznie poprawi ruch w samym centrum miasta.

Remont rozpoczęto w czerwcu. Miał trwać dwa – najwyżej trzy tygodnie. Kiedy prace zbliżały się do końca, spółka Wodnik postanowiła przy okazji tej inwestycji wymienić instalację kanalizacyjną. Władze miasta podkreślały, że stara sieć może nie wytrzymać i istnieje ryzyko wystąpienia awarii. Ich naprawa wiązałaby się z koniecznością zniszczenia nowej nawierzchni. Dodatkowe prace opóźniły oddanie drogi do użytku o ponad miesiąc. W czwartek (10 sierpnia) po południu w końcu otwarto tę drogę. Jest to alternatywny wyjazd z centrum Jeleniej Góry w stronę Karpacza. Poza tym, po zamknięciu Grottgera mieszkańcy osiedla mieli problemy komunikacyjne. Zwłaszcza po tym, jak na sąsiedniej ulicy Chełmońskiego wprowadzono ruch jednokierunkowy. – Musimy jeździć naokoło po całym osiedlu, by dojechać do domów – skarżyli się mieszkańcy podczas dyżurów redakcyjnych.

Komentarze (16)

Pan redaktor pisze bzdury. Jaki alternatywny wyjazd z centrum w stronę Karpacza ? Przecież niedawno "zmodyfikowano" odcinek od"Lochów" do Sudeckiej czyniąc ją jednokierunkową co uniemożliwia ów wyjazd na Sudecką w kierunku Karpacza.

pomysl zanim napiszesz

Ale fale. Cała jezdnia pofałdowana, już nie mówiąc o chodnikach i krawężnikach. Co za partactwo.

Pofałdowana? To jest właśnie różnica między tą ulicą a twoją korą mózgową.

Kiedy ta ulica była dziurawa, to Ci to nie przeszkadzało? Poza tym dobrze się czujesz

Oczywiście, że widziałem, że droga była w dużo gorszym stanie. To nie oznacza, że teraz mam się cieszyć ze spartolonego remontu. Nic nie uzasadnia bylejakości i tandety w wyborze wykonawców przez obecnie rządzących podwładnych Zawiły. Było gorzej, ale nadal nie jest na tyle dobrze, żebym się zachwycał.

A według was jest kolorowo i super. Tym się właśnie charakteryzują KODziarze. Nie widzą rzeczywistości, tylko oceniają ludzi po przyporządkowaniu politycznym. W innych komentarzach chwaliłem PIS, więc już mi przykleili łatkę i teraz gdy napiszę, że gdzieś pada deszcz, to oni stwierdzą, że nie pada. Byle na przekór. Każdy widzi, że ulica nie jest idealnie równa, ale KODziarze będą pisać, że jest, bo komentarz o krzywej drodze padł z ust zwolennika innej partii. Biedni, ślepi, zmanipulowani ludzie. Mam nadzieję, że przynajmniej wam płacą za robienie z siebie id..tów. Jeśli nie macie czego do gara włożyć, to jestem w stanie zrozumieć, że z głodu można dla pieniędzy pisać takie brednie.

Ty masz jakiś problem z tym kodem? Brandzlujesz się w nocy jak o nim pomyślisz? Wszędzie widzisz kod? To się leczy, stulejkarzu...
ps. jak znosisz ten tekst przy weryfikacji:
"Jaki KOD znajduje się na obrazku?"
zamykasz wtedy oczy czy masz od razu wytrysk?

3 nicki, a ta sama osoba. Te same teksty, te same falliczne skojarzenia, co pod poprzednim artykułem. Szkoda czasu na chorych psychicznie z roztrojeniem jaźni. Swoją treść przekazałem, bez odbioru.

..Zygzatowana Dzdzownico,spodziewaj sie skurczu
przepony,bedziesz dzisiaj omawiana na naszym meskim posiedzeniu przy piwie.

Odpowiadając jednak na twoje pytanie: tak, brandzluję się a wytrysk robię na zdjęcie Jarosława. Zadowolony? Poczekaj, muszę wyjść na chwilę, bo znowu mam wzwód...

.. ta ulica to ma pecha.Asfalt zniszczony przez promienie z Przychodni
tego niemca wilhelma roetgena

No to się wybiorę przejechać tą ulicą, bo Norwida to już nie, można tam uszkodzić zawieszenie na zapadliskach po ówczesnych remontach ciągów wodno-ciepłowniczych...

Mowa o zakończeniu remontu i otwarciu ulicy Grottgera, a na winiecie artykułu fotka ze znakiem B-01. Redaktor z logiką na bakier.

Kiedy prace zbliżały się do końca, spółka Wodnik postanowiła przy okazji tej inwestycji wymienić instalację kanalizacyjną.

Za takie myślenie prezesa Wodnika winno się odwołać.

Kiedy prace zbliżały się do końca, spółka Wodnik postanowiła przy okazji tej inwestycji wymienić instalację kanalizacyjną.

Za takie myślenie prezesa Wodnika winno się odwołać.

Przed rozpoczęciem robót na ul. Grottgera były tez pozaznaczane do remontu dziury na ul. Norwida- na czerwono ...Panowie drogowcy powiedzieli,że naprawią wszystko "jednym cięgiem ". Tymczasem dziury jak były tak są.......

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.