Wymusiła pierwszeństwo

Wymusiła pierwszeństwo

Do groźnego zderzenia doszło w sobotę (9 września) na skrzyżowaniu ulicy Małcużyńskiego i Kiepury na jeleniogórskim Zabobrzu.

– 29-letnia kierująca BMW, która jechała ze swoim partnerem, nie ustąpiła pierwszeństwa 54-letniemu kierującemu renaultem scenic, w wyniku czego doszło do zderzenia – mówi podinspektor Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Jeleniej Górze. – Kobiecie udzielono pierwszej pomocy. Na szczęście, skończyło się tylko na ogólnych potłuczeniach.

Oboje kierujący byli trzeźwi. Policjanci uznali, że winę za zdarzenie ponosi kierująca BMW i ukarali ją mandatem w wysokości 250 złotych i 6-cioma punktami karnymi.
 

Fot. Łukasz Płocki
Fot. Łukasz Płocki
Fot. Łukasz Płocki
Fot. Łukasz Płocki
Fot. Łukasz Płocki
Fot. Łukasz Płocki
Fot. Łukasz Płocki
Fot. Łukasz Płocki
Fot. Łukasz Płocki
Fot. Łukasz Płocki
Fot. Łukasz Płocki
Fot. Łukasz Płocki
Fot. Łukasz Płocki
Fot. Łukasz Płocki
Fot. Łukasz Płocki
Fot. Łukasz Płocki
Fot. Łukasz Płocki
Fot. Łukasz Płocki
Fot. Łukasz Płocki
Fot. Łukasz Płocki
Fot. Łukasz Płocki
Fot. Łukasz Płocki

Komentarze (21)

Gdzie Zenon klapkowiec?

Wiadomo BMW......i kiepski kierowca

BMW + kobieta + co robiła z partnerem = kolizja

A ta Renówka to z plastiku ? Strach się bać taką Taryfą jeżdżić lub do takiego czegoś wsiadać wogóle

Jak kobieta grzała z podporządkowanej to czego się spodziewać? Nie jedno auto by tak wyglądało. Więc proszę się zastanowić przed napisaniem głupot.

..moj Syn ma BMW i wiem,ze to auto jest szybkie i nie dla kobiet

A to nie jest ten taksiarz, co się zawsze wpierdziela przed maskę bez kierunkowskazu? Może przyśpieszył, żeby przywalić w Niemkę? Szkoda, że numerów nie widać... Ale jeśli to ten, to karma wróciła...

jakbyś geniuszu chwilkę popatrzył na uszkodzenia, to byś z dużą dozą prawdopodobieństwa wiedział co się stało... babka ma przejechany cały bok, taksówka rozwalony przód... coś świta w główce?

Widzę, geniuszu! Babka mogła wyjechać, bo jeszcze miała okazję, ale złotówa przyśpieszył, żeby cyknąć coś z ubezpieczenia. To stara metoda taksówkarzy. Chwytasz to, geniuszu?! Pewnie nie, bo główkę to ty masz obtartą od marszczenia freda...

Przynajmniej mam co marszczyć...

Najprościej jak można - żebyś miał okazję zrozumieć: skoro wyjeżdżając z podporządkowanej wymusiła pierwszeństwo, to znaczy, że już okazji nie miała.

A skoro byłeś i widziałeś... to pewnie masz rację, że przyspieszał.

Tak, to ten. Różne rzeczy odpie...alał żeby dostać odszkodowanie.

skoro jesteś taki pewny, to prosta sprawa - nagranie z kamerki, ewentualnie zgłoszenie na policję - oni sprawdzą monitoring i po sprawie... o ile jesteś pewny tego, bo inaczej to pomówienie, a na tym możesz się przejechać.

Następny się znalazł superman ,który czyta numery zamazane i zawsze znajduje się na miejscu wymuszenia i może przedstawić dowody.

Tylko taki mandat za wp... się na siłę z podporządkowanej? A dlaczego nie 2500 zł? Z przeznaczeniem na fundusz pomocy poszkodowanym (!)w wypadkach (broń Boże sprawcom).

Po jaką cholerę w informacjach o wypadkach drogowych dziennikarze podają wiek kierowców? Co to ma dać? Kierowcy dzielą sie na kierowców uważnych i kierowców idiotów. Wśród tych idiotów są: różni wiekiem, doświadczeniem, różnią się płcią, wykształceniem... Nie ma reguły. Może niech dziennikarze podają pełną charakterystykę uczestników ale bez nazwiska. Przy okazji: ręce opadają jak się czyta niektóre komentarze pisane najwyraźniej przez niezdrowo podnieconych nastolatków. Rośnie nowe pokolenie k****nów.

I tak się rodzą ploty.Jak byłeś na miejscu wypadku to zgłoś się na policję jako świadek. Poza tym skoro uważasz,że ten Taksówkarz wymusza odszkodowania to pozbieraj dowody i zgłoś gdzie trzeba. A jak tylko pieprzysz bez sensu to lepiej zajmij się swoim życiem jeśli takie masz. Plus jak ktoś wcześniej napisał,jeśli to pomówienie to sam możesz się na tym przejechać.

"Taksówkarz" od wielkiej litery? Widzę, że popadasz w samozachwyt, taksiarzu!

Nie jestem taksówkarzem. A to był zwykły wyraz kultury tak jak się pisze Pan,Pani,Ty,itd. Może faktycznie w Internecie zbędne. Tylko akurat nie to było istotne w tej wypowiedzi...

Wyraz kultury? Weź się już nie ośmieszaj! Pod górkę do szkoły miałeś? Pan, Pani, Taksówkarz? Ale się uśmiałem!!!

No chyba Ty. Ale co to za jałowa dyskusja? Koniec tematu.

,,,,w tym panstwie co mieszkam, za takie cos to klient jeden i drugi sie cieszy,,,,,kasa jest pewna albo auto i nie ma problemu,,,czerwona dolina pismakow,cwaniakow,przed komputerem,,,,,f,,,,u

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.