Z nożem na kolegę

Z nożem na kolegę

Finałem kłótni dwóch nastolatków były ciężkie obrażenia jednego z nich - został ugodzony nożem. Nożownika zatrzymała policja. Był pijany. Policja wyjaśnia szczegóły incydentu.

Do zdarzenia doszło wczoraj (środa, 20 czerwca) około godziny 22.00 w Borowicach. Na przystanku komunikacji miejskiej pokłóciło się dwóch 19-latków. W pewnym momencie jeden z nich ugodził rówieśnika nożem i uciekł. Pokrzywdzony trafił do szpitala.
Poinformowani o zdarzeniu policjanci z Karpacza w wyniku podjętych działań szybko ustalili, a następnie zatrzymali 19-letniego mieszkańca powiatu jeleniogórskiego. Sprawca był pijany. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało blisko 2 promile. Wstępnie przestępstwo zakwalifikowano, jako uszkodzenia ciała, ale ostatecznie o treści zarzutu zadecyduje prokurator nadzorujący to postępowanie. Mężczyźnie grozi do 15 lat pozbawienia wolności.
 

Komentarze (3)

Nożem dziabnął to do 15 lat odsiadki mu grozi, gdyby potrącił samochodem to do 8 lat, no może góra do 12 lat, bo był pod wpływem alkoholu?!Takie to mamy popier... prawo w tym naszym kraju.

No jasne, na pewno teraz twoi idole z pis wprowadzą prawo silnej ręki - niejakiego ziobry, zbigniewa. Zbysiu pokaże kciuka w dół - delikwent leci.

Jakaś patola w tym Podgórzynie. Najpierw jeden na stacji paliw robi sobie świniobicie, teraz drugi chce przerobić kolegę na rąbankę... Na lokalnym rynku pojawiła się chyba magiczna sól peklowa :D

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.