Zagrają dla Jakuba

Zagrają dla Jakuba

W najbliższą sobotę (9 marca) w Muflonie odbędzie się koncert grup hip-hopowych. Dochód z imprezy będzie przeznaczony na leczenie 25-letniego Jakuba Bartola.

 

Jakub cierpi na chorobę nowotworową (guz mózgu). Pomagają mu przyjaciele, którzy zorganizowali koncert. Szczegóły na plakacie.

 

– Chciałabym także przypomnieć, iż kilka dni temu ukazała się moja powieść, w formie e-booka, ze sprzedaży której na aukcji na stronach wydawnictwa e-bookowe.pl - dochód również w całości zostanie przekazany na ten cel – poinformowała Jadwiga Rochnowska.

 

Szczegóły można znaleźć tutaj: https://www.facebook.com/events/561738267178254/?ref=3

 

 

Skład kapel, które wystąpią na koncercie dla Jakuba: Nylu, Zamar, Hood Connekt, Savoir Vivre, Inkaust Beeboy&Dżejpa i Garguś!!!!

Komentarze (5)

Zapraszamy serdecznie na koncert !!!!

Niestety w informację o koncercie wkradł się maleńki błąd :-) Grup Hip Hopowych będzie wiele! Dla jakuba zagrają:
Hood Connekt , Avoir Vivre , Inkaust, BeeboY&Dżejpa i inni!!!!

Dziękuję za sprostowanie:-) Pozdrawiam. :-)

To już jutro!!! Zapraszamy!!!! Mam nadzieję, że będzie Was tak wielu, iż wszyscy nie zmieszczą się na salę! :-) podczas wszystkich imprez organizowanych a rzecz Kuby mieliśmy okazję się przekonać, jak wiele empatii i miłości jest wokół!!!! Ale najbardziej- w pozytywie oczywiście- zaskoczyli nas mieszkańcy Szklarskiej Poręby. Ci, którzy nie mogli wziąć udziału w koncercie- wchodzili, kupowali cegiełkę i .... szli dalej..... DZIĘKI ZA WIELKIE SERCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak będzie tutaj.... jutro się przekonamy.... KOCHANI!!!! CEL JEST SZLACHETNY!!!! RATUJEMY LUDZKIE ŻYCIE!!!! Do zobaczenia- jutro w Muflonie.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.