Agresywny palacz zaatakował siekierą

Agresywny palacz zaatakował siekierą

30-latek zaatakował właściciela małego sklepu siekierą, bo ten nie pozwolił mu zapalić papierosa w obiekcie. Ofiara z raną ciętą podudzia trafiła do szpitala, a sprawca do aresztu.

Policjanci w Bolesławcu otrzymali zgłoszenie, że na terenie gminy Warta Bolesławiecka właściciel punktu handlowego został zaatakowany siekierą. Na miejscu mundurowi ustalili, że pokrzywdzony podczas zamykania sklepu został zaatakowany siekierą przez mężczyznę, którego chwilę wcześniej wyprosił ze środka ponieważ ten zapalił papierosa. Właściciel sklepu został zabrany do szpitala z raną ciętą podudzia, a kilku policjantów natychmiast ruszyło w teren, aby na podstawie rysopisu ustalić i zatrzymać napastnika. Jeden z patroli zauważył mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął uciekać. Po pieszym pościgu 30-letni mieszkaniec gminy Warta Bolesławiecka został zatrzymany. Podejrzany był agresywny.

Ustalono, że wobec mężczyzny toczy się już inne postępowanie w związku z groźbami karalnymi, które kierował w sierpniu br. wobec mieszkańca Bolesławca.

Na podstawie zebranego materiału mężczyzna usłyszał zarzuty i na wniosek Prokuratury Rejonowej w Bolesławcu sąd postanowił o zastosowaniu wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. 30-latkowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
 

Komentarze (4)

TO są skutki zaniechania poboru do wojska. Krzyczeli jaki to koszt. Jaki jest koszt leczenia ofiar, utrzymanie skazanych, renty, inwalidztwo.Narkomania, wypadki samochodowe Bo przecież taki młodu to w glowie ma jak młody baran w torbie.

śmieć

śmieć

Wcześniej groził, teraz zaatakował. Następnym razem kogoś zabije....

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.