Chciał zabić ojca i podpalić dom

Chciał zabić ojca i podpalić dom

Gdyby nie szybka interwencja policji, awantura domowa w podlwóweckiej miejscowości mogła mieć tragiczne skutki – zatrzymany mężczyzna próbował zabić ojca i podpalić posesję.

- Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim otrzymał telefoniczne zgłoszenie o awanturze domowej. Na miejsce udał się policyjny patrol. Na miejscu okazało się, że młody mężczyzna, przebywając w miejscu zamieszkania, notorycznie nadużywa alkoholu oraz znęca się fizycznie i psychicznie nad swoją rodziną – opisuje sytuację oficer prasowy KPP w Lwówku aspirant Mateusz Królak. - To była kolejna interwencja po zgłoszonej awanturze w tym domu, policjanci postanowili więc zatrzymać sprawcę.

Okazało się, że zatrzymany 26 latek próbował młotkiem pozbawić życia swojego ojca oraz podpalić posesję. Przy okazji  policjanci w mieszkaniu mężczyzny zabezpieczyli nielegalnie posiadaną amunicję do broni ostrej, gładkolufowej oraz kbks-u. A sprawdzeniu zatrzymanego w policyjnych bazach danych okazało się, że przebywał on już w zakładzie karnym za znęcanie się nad rodziną. Niemal na pewno trafi tam znowu. Póki co lwówecki sąd zastosował wobec zatrzymanego areszt tymczasowy na 3 miesiące.

Komentarze (4)

Jak się podpala posesję? Sama trawa zajmuje się żywym ogniem czy ziemia (humus) też? Może wody gruntowe też płoną i wylewa się lawa?

DLW i wszystko jasne! 3,2,1...shitstorm!

.. jestem rowniez Ojcem,ale moj jedyny Syn jest wychowany
po katolicku i daleko mu do zabicia Ojca

dlaczego bede musial utrzymywac tego ludzkiego smiecia? czy sedzia nie ma "jaj", zeby skazac go na powieszenie ??? tylko da mu 5 lat darmowych wakacji...?

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.