Do 15 lat za gandzię

Do 15 lat za gandzię

Kamil W. został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze, gdzie usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa wytwarzania i usiłowania wytwarzania znacznych ilości środków odurzających w postaci ziela konopi innych niż włókniste. Podejrzany przyznał się do jego popełnienia i złożył w sprawie wyjaśnienia.

W dniu 10 lutego 2018 roku funkcjonariusze policji z Komisariatu w Karpaczu dokonali zatrzymania Kamila W. Przeszukano pomieszczenia zajmowane przez podejrzanego w Sobieszowie, jak również jego mieszkanie w Jeleniej Górze. W trakcie tych czynności ujawniono i zabezpieczono dowody rzeczowe, w tym duże ilości roślin konopi innych niż włókniste, ziele tych roślin oraz sprzęt niezbędny do ich uprawy.

Na podstawie zgromadzonych dowodów ustalono, że Kamil W. wytworzył blisko 80 gram suszu ziela konopi innych niż włókniste, z których można uzyskać nie mniej niż 394 porcje handlowe. Jednocześnie, ustalili policjanci, usiłował on wytworzyć znaczne ilości tego narkotyku poprzez suszenie wcześniej uprawianych przez siebie roślin, z których można było uzyskać nie mniej niż 300 gram suszu, co stanowi 1500 porcji handlowych.

W dniu 11 lutego 2018 roku, Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze uwzględnił wniosek Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze i zastosował wobec Kamila W. izolacyjny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy od dnia zatrzymania. Za zarzucone podejrzanemu przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata, do lat 15.

Kamil W. nie był dotychczas karany sądownie.
 

Komentarze (6)

Alkohol to patologia i powinien być zakazany gdzie przez alkohol są zabójstwa i agresja. a nie Marysia która jest lekiem i leczy dużo osób i po tym jesteś uspokojony mamy chory kraj tych meneli trzeba dawać za kraty bo to patologia.Marihuana jest kochana i powinna być szanowana. Sadzić palić zalegalizować!!! A policja jest g****a powinna się brać za przestępców a nie za niewinnych ludzi.

tylko Kukiz'15 są za legalizacją. Nowoczesna i PO to są partie kościelne tak samo jak PiS.

jednego degenera mniej

,,,baran ,duren sie przyznal,wiekszego idioty nie widzialem,pedofile i mordercy za kierownica maja mniejsze odsiadki,paranoja chore panstwo

To chyba w tym kraju Polskim pedofilia jest dobra jak nie każą pedofilów albo tylko na parę lat i zaraz wyjdą i znów będą to robić

skandal za takie przestepstwo na 3 miesiace, a zboczencow puszczaja z dozorem

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.