Jose Torres i Salsa Symfonicznie na Gali NJ!

Jose Torres i Salsa Symfonicznie na Gali NJ!

W piątek, 26 stycznia 2018 r., o godz. 19.00 w jeleniogórskiej filharmonii - Gala Nowin Jeleniogórskich. W programie tego szczególnego wieczoru rozstrzygnięcie wyborów Człowieka Roku i Plebiscytu Sportowego NJ oraz wyjątkowy koncert: Jose Torres i Salsa Symfonicznie!

Na miłośników niecodziennych wrażeń czeka tradycjna muzyka kubańska w symfonicznej oprawie, czyli gorące rytmy w środku zimy. To znakomita propozycja na karnawał dla melomanów. Wspólnie z Orkiestrą Filharmonii Dolnośląskiej pod batutą Szymona Makowskiego wystąpi formacja Jose Torresa - słynnego artysty pochodzącego z Kuby, od 20 lat z sukcesami występującego na polskiej scenie muzycznej.

Na miłośników niecodziennych wrażeń czeka tradycjna muzyka kubańska w symfonicznej oprawie, czyli gorące rytmy w środku zimy. To znakomita propozycja na karnawał dla melomanów. Wspólnie z Orkiestrą Filharmonii Dolnośląskiej pod batutą Szymona Makowskiego wystąpi formacja Jose Torresa - słynnego artysty, wirtuoza instrumentów perkusyjnych, pochodzącego z Kuby, od ponad 20 lat z sukcesami występującego na polskiej scenie muzycznej.

Jose Torres założył pierwszą w Polsce orkiestrę salsową„Jose Torres y Salsa Tropical”. Współpracował z wieloma gwiazdami estrady m.in. Marylą Rodowicz, Kayah, Ewą Bem, Urszulą, Maanam-em, Ryszardem Rynkowskim, Stanisławem Soyką, Grzegorzem Ciechowskim, Raz Dwa Trzy, Mietkiem Szcześniakiem, Blue Cafe i wieloma innymi. Koncertował i nagrywał również z czołówką muzyków jazzowych: Tomaszem Stańko, Wojciechem Karolakiem, Zbigniewem Namysłowskim, Jarosławem Śmietaną, Leszkiem Możdżerem.
Repertuar prowadzonego przez Jose Torresa zespołu Havana Dreams to kwintesencja kubańskiej muzyki tradycyjnej, znane utwory w stylu Buena Vista Social Club oraz kompozycje własne. Artyści prezentują również współczesne gatunki kubańskie jak TIMBA, mające szczególne znaczenie w kulturze współczesnej. Ich koincerty to podróże do ciepłych krajów, do ulic Hawany, gdzie słońce oraz zapach kawy i cygar nie pozostawiają cienia wątpliwości, że jesteśmy w krainie radosniej muzyki, ciepła i beztroski.  

Pełen emocji program muzyki kubańskiej, w aranżacji na polsko-kubański skład zespołu Jose Torres & Havana Dreams oraz orkiestrę symfoniczną, jest owacyjnie przyjmowany przez publiczność. Nie tylko dzieki porywającym rytmom, ale także fantastycznej osobowości Jose Torresa, który jest gwarantem doskonałej zabawy i muzycznej rozrywki na najwyższym poziomie. Artysta słynie z niesamowitej spontaniczności, poczucia humoru, mnóstwa pozytywnej energii i świetnego kontaktu z publicznością. Jego muzyka trafia do szerokiego grona słuchaczy. Znakomicie odbiera ją zarówno bardzo młoda, jak i dojrzała publiczność o sprecyzowanych gustach. I właśnie jest okazja do spotkania z jego kubańskim sercem i rozpalonymi kubańskim słońcem rytmami w Jeleniej Górze.

Bilety na jedyny w swoim rodzaju muzyczny wieczór w Filharmonii Dolnośląskiej dostępne w sprzedaży od 2 stycznia 2018 r. Zapraszamy!

 

Komentarze (7)

Jestem mocno zniesmaczona faktem, że wtrącacie swoje trzy grosze organizując równolegle z koncertem galę, a cena biletu wzrosła do 100 zł :/ Chciałam pójść z rodziną i znajomymi, ale z uwagi na cenę nie pójdę, bo kilkaset złotych to spory wydatek. W takiej cenie był recital Edyty Geppert w teatrze. Galę, proszę Państwa organizuje się na własny koszt.

Szanowna Pani! Nie wtrącamy swoich trzech groszy organizując Galę równolegle z koncertem. Koncert jest częścią Gali i jego koszty ponoszą organizatorzy Gali, którzy przygotowują całe wydarzenie. Pani zniesmaczenie jest więc zupełnie niezrozumiałe. Tym bardziej, że nie rażą Pani stosunkowo drogie bilety na koncert Edyty Geppert w teatrze, a razi Panią podobna cena biletu na koncert w filharmonii z udziałem jeleniogórskiej orkiestry oraz zespołu świetnych muzyków, którzy na ten specjalny wieczór przyjeżdżają do Jeleniej Góry. Najprawdopodobniej nie zdaje sobie Pani sprawy, jakie są koszty takiego koncertu i jaką cenę miałby bilety na to wydarzenie, gdyby nie "galowe" okoliczności, w jakich się odbywa. Dzięki naszemu zaangażowaniu i wsparciu sponsorów, koncert może się odbyć, ponieważ wpływy ze sprzedaży miejsc na widowni nie są wstanie pokryć jego kosztów, przy zachowaniu niewygórowanych cen biletów. Pisze Pani nieprawdę, ponieważ cena biletu nie wzrosła do 100 zł. Taka zastała ustalona w okresie przygotowań, jeszcze przed rozpoczęciem sprzedaży i ani przez chwilę nie była niższa. Przykro nam, że ceny biletów uniemożliwiają Pani ich kupno. Wartość miejsc na widowni ustalona została jednak na minimalnym poziomie, pozwalającym na organizację wyjątkowego koncertu, z udziałem tak dużego zespołu znakomitych artystów. Galę organizujemy na własny koszt. Można wziąć w niej udział kupując bilet. Raz jeszcze gorąco zapraszamy w imieniu twórców i mecenasów tego szczególnego wydarzenia!

Czaplicki kłamie w rekomendacji którą sam sobie wystawił na człowieka roku i trenera!. Redakcja tuszuje sprawę i blokuje komentarze, czyli staje się współkłamcą. Strzeżcie się kłamcy bo dokładnie sprawdzimy rekomendacje tego który wygra plebiscyt!!

Czaplicki kłamie w rekomendacji którą sam sobie wystawił na człowieka roku i trenera!. Redakcja tuszuje sprawę i blokuje komentarze, czyli staje się współkłamcą. Strzeżcie się kłamcy bo dokładnie sprawdzimy rekomendacje tego który wygra plebiscyt!!

Szanowna redakcjo? o co chodzi z blokowaniem komentarzy? uczciwy nie musi się bać. Czaplicki kłamie i to jest fakt. Usunęliście komentarze ale nie usunęliście kłamstw z jego rekomendacji. Hmmm

Redakcjo, mamy zabezpieczoną stronę NJ24 gdzie Czaplicki łże w zaparte w artykule plebiscytowym. Ciekawe że zupełnie nie przejmujecie się czytelnikami.Dlaczego to tuszujecie? Pewnie głosy sam sobie wykupuje HAHAHA.

Czaplicki pisze że stworzył program MASOWEJ NAUKI PŁYWANIA!!! Hahahhahaha. Czego ten chłop o sobie nie napisze.Krzychu opamiętaj się, zanim nazwiesz się społecznikiem ZRÓB coś dla społeczności, a nie wymyślaj że zrobiłeś. To nie to samo :D

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.