Konopie na łące

Konopie na łące

Uprawa znajdowała się na łące. 42-latek dla swoich dziesięciu krzewów konopi indyjskich wybrał nasłonecznione, oddalone od drogi miejsce na terenie Kamiennej Góry. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.

Miejsce wydawało się bezpieczne. Miejska łąka pozostająca w pewnym oddaleniu od pieszych traktów. Tam właśnie w nasłonecznionym miejscu 42-letni mieszkaniec Kamiennej Góry zasadził 10 krzewów konopi indyjskich. Krzewy rosły w pewnym oddaleniu od siebie, aby nie przyciągać uwagi. Mężczyzna regularnie pielęgnował swoją uprawę – rośliny podlewał i nawoził. A jednak policja w wyniku działań operacyjnych wpadła na trop nielegalnego „ogródka”. Udowodniono 42-latkowi, że uprawa należy właśnie do niego. Policjanci ocenili, że z wyhodowanych krzaków można uzyskać kilkadziesiąt porcji marihuany. Mężczyzna stanie teraz przed sądem. Może trafić za kraty nawet na 5 lat.

Komentarze (6)

Dziękujemy, że uratowaliście nas od tego groźnego bandyty, na pewno chciał nas wszystkich tym potruć!

To był zapewne Barszcz Sosnowskiego

Sukces niesamowity , mam nadzieję ze ten zbrodniarz został przykładnie poturbowany

Za karę powinien to wszystko wypalić...

A to gagatek! Należy teraz wszystko komisyjnie spalić. ps. Mogę być w komisji :D

W tym kraju to nawet Kukiz nie da rady do dziesięciu krzaków na łące przyjechał technik aby zrobić zdjęcia z numerkami a 42 latek dostanie zawiasy albo do sanatorium za podatnika pieniądze. Grube ryby śpią spokojnie. czu waj

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.