Krótka kariera oszustki

Krótka kariera oszustki

27-latka wyłudzała kredyty na zakup drogich telefonów komórkowych, które następnie sprzedawała. Przez dwa miesiące wyłudziła w ten sposób około 75 tys. zł.

Przy zakupie kilkudziesięciu telefonów komórkowych 27-letnia mieszkanka Jeleniej Góry korzystała z jednego z portali, który oferował jednocześnie usługę kredytową na proponowane towary. Drogie aparaty trafiały pod adres oszustki, ale spłaty zobowiązań nie było. Kobieta po otrzymaniu atrakcyjnych aparatów od razu sprzedawała je, korzystając z innego portalu internetowego. Poszkodowani zgłosili sprawę na policję po kilku tygodniach. Policjanci Wydziału do walki z Cyberprzestępczością Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu wspólnie z policjantami z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych działań zatrzymali podejrzaną o oszustwa. W trakcie przeszukania mieszkania 27-latki odnaleziono dwa telefony komórkowe, a jeden został przejęty bezpośrednio od kuriera. Obecnie policjanci ustalają, do kogo trafiły pozostałe wyłudzone telefony. Teraz kobiecie za oszustwa grozić może nawet do 8 lat pozbawienia wolności.
 

Komentarze (15)

Okradła złodzieja! Szok!

8 lat za oszustwo a Ukrainiec dostal 9 za zabicie 2 nastolatek. Prawo i Sprawiedliwosc w Polsce.

Niestety ale Prawo i Sprawiedliwość nie ma nic wspólnego z takimi wyrokami - to sędziowie orzekają , a są niezależni . Wystarczy pomyśleć trochę, a nie słuchać niebieskiej stacji.

Jasne, prawo i sprawiedliwość nie ma nic wspólnego z niczym... Szeregowy poseł kierujący wszystkim i wszystkimi z tylnego fotela... Niebiesko to masz w pokoju, jak włączą lampę do dezynfekcji twojego pokoju u czubków.

Przecież takie niesprawiedliwości PiS właśnie próbuje zmienić, ale sędziowie zabarykadowani bronią się zawzięcie i nie dopuszczają w swoje szeregi nowych asesorów, komisja europejska ich popiera, a niektóre oszołomy z KODu i og****eni ludzie im przyklaskują. Pisanie, że sędziowie są sterowani przez PiS to skrajna niewiedza.

Anonimolixolixo ps. lutek jak zwykle bredzi... Kto nie z pisu to pewnie z kodu. Bredzisz pisiorku - jak zwykle!

Wiesz, jak ktoś nie ma nic ciekawego do powiedzenia to zaczyna obrażać. Myślę , że ty nigdy nic mądrego nie miałeś do powiedzenia i tutaj tylko potwierdziłeś to. Poczytaj (jeśli potrafisz) o tym kto i jak orzeka w Polsce i nie klep głupot

Anonimolixolixo, skończ już...

Zawiła, ilu jeszcze klakierów zatrudniłeś? Dla was każdy to Anonimolixolixo?

Kompleksik niższości? Mania wyższości? Myślisz, że Zawiła się przejmuje wpisami takiego goovienka jak ty, Anonimolixolixo? Wytrzeźwiej już, palancie...

8 lat? To ile powinni siedzieć władający SKOK-ani. Klienci banków zapłacili ponad 4 miliardy PLN . A złodziei jak znaleziono tak nie znaleziono. Kpiny z uczciwych Polaków. Smród unosi sie nad jedną z partii politycznych. Musi przyjść nowa dobra zmiana.

W spr. SKOKOW trop prowadzi do (PiS) w LuXemburga

..za moich czasow to byly Kobiety uczciwe.Mialem dobry wplyw
na moja sp.Katarzyne i dlatego byla wyjatkowa Kobieta

portal robi z tej pani oszustke, bo jest ona dopiero podejrzana w tej sprawie i zazdroszcza jej smykalki do interesow. Teraz bedzie wcinala osmiorniczki za 3100,- miesiecznie, a ja prostak jeden ide zaraz do pracy jak codziennie rano, a na obiad znowu bedzie kaszanka...ehh ze ja sie nie urodzilem w rodzinie biznesmenow tylko zwyklym robolem jestem co na te osmiorniczki w podatkach place

Bo kraść to trzeba umić! Dzieciaku, patrz jak to się robi w Warszawie ...

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.