Nagrody w konkursie fotograficznym

Polska-Litwa w cieniu legend

Lubański Klub Liderów Młodzieżowych, prowadzony przez Stowarzyszenie P-ZFST „Pogranicze”, otrzymał dwie nagrody w ogólnopolskim konkursie fotograficznym Selfie+.

„Selfie+” to konkurs organizowany corocznie od 2015 r. przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji z Warszawy dla instytucji i organizacji, które zrealizowały projekt finansowany z unijnych programów takich jak Erasmus+ czy też funduszy wspierających organizację spotkań młodzieży z Polski i Litwy oraz Polski i Ukrainy. Udział w konkursie jest okazją do dodatkowej prezentacji swoich działań oraz promocji projektu.

Jesienią ubiegłego roku lubański Klub Liderów Młodzieżowych, za pośrednictwem „Pogranicza”, zgłosił do edycji 2018 konkursu zdjęcia ze swoich dwóch międzynarodowych projektów.

Obie prace otrzymały nagrody, zajmując pierwsze miejsca w kategorii „Twój projekt w jednym ujęciu” w poszczególnych funduszach.

Nagrodzone zdjęcia to:

 „Wirtualny świat – realne uczucia” z polsko-łotewskiego projektu "SOCIAL MEDIA - SOCIAL LIFE" zrealizowanego w 2017, w ramach którego młodzież z Lubania spotkała się z rówieśnikami z Duagavpils; autorzy zdjęcia - grupa projektowa w składzie: Jorens Dobkevičs, Kinga Kotlarek, Kornelia Minkiewicz, Patrycja Semeniuk, Snežana Grahovska, Vjačeslavs Kozlovskis, przy wsparciu Gabrieli Lubas (opracowanie plakatu),

Zdjęcie „Polsko-litewski teatr cieni od kulis” z polsko-litewskiego projektu "W CIENIU LEGEND" zorganizowanego w 2018, w ramach którego lubańska młodzież spotkała się z grupą z partnerskiego miasta Prienai; autorka zdjęcia Magdalena Guła.

Uroczyste wręcznie nagród dla laureatów nastąpi w styczniu w Warszawie.

Selfieplus-social-media.png

Komentarze (0)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.