Pedofil z Podkarpacia ujęty

28-latek poznał czternastoletniego chłopca przez internet, umówił się z nim i dopuścił przestępstwa seksualnego. Zatrzymanemu grozi do 12 lat więzienia.

Policjanci patrolujący w nocy z 8 na 9 czerwca okolice lubańskich ogódków dzialkowych zwrócili uwagę na zaparkowane auto z wyłączonymi światłami. Zauważyli też, że mężczyzna pospiesznie przesiada się z tylnego siedzenia na przedni fotel pasażera. W samochodzie oprócz dorosłego mężczyzny był jeszcze czternastoletni chłopiec.  Podjęte działania, przesłuchanie, pozwoliły ustalić, że 28-latek umówił się z nieletnim w celach seksualnych. W zwiqzku z tym postawiono mu zarzut pedofilii, za co sąd może wymierzyć karę do 12 lat pozbawienia wolności.

 

Mężczyzna pochodzi z województwa podkarpackiego. 14-latka poznał przez internet. Wiadomo, że kontaktował się z nim także telefonicznie. Tak  też umówił się ze swoją ofiarą na spotkanie w Lubaniu.

Komentarze (8)

Bez jaj, mój komentarz został wymoderowany bo wkleiłem zdjęcie tabletek na pedofilię, kaliber 9mm?

przecież ten chłopak się z nim umówił i wiedział czego chciał.14 lat to nie dziecko i już wie czego chce w tych sprawach a teraz i tak w mieście będzie miał przerąbane bo szybko się rozejdzie.

Prawo dla śmiertelników --12 lat ,księżulo 2 lata w zawiasach lub delegacja w ciepłe kraje jak wyższa szarża to pod opieke Watykanu.

Kosciol jest panstwem w panstwie. Prawica jest przekonana, ze kosciol jest po jej stronie ale to zludzenia, kosciol gra na dwie strony. Na przyklad jak bylo referendum o odwolanie Gronkiewicz, biskupi cicho ja wsparli dzieki czemu wygrala. Honorowy pogrzeb Jaruzelskiego rowniez nie bylby mozliwy gdyby nie zgoda wladz kosciola i uczestnictwo ksiezy we mszy. Mozna sobie wygoglac ranking sluzn specjalnych i tam Watykan zajmuje jedno z czolowych miejsc obok FSB i MI6.

jak zobaczyłem tytuł, to sobie pomyślałem, że znowu będą zmiany personalne w Jelonce

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.